bugün

Herhangi bir insan oğlundan bile beklenmeyen mantık dışı hareketlerdir.. En bilineni ve başıma geleni facebook ve benzer hesapların şifresini istemek. Vermeyince de işi güven konusuna getirip kafa sikmeleri. Bu kadar aptalca bir davranışı hangi akla hizmet yapıyorlar anlamıyorum. Daha sayacak çok şey var aslında.
beni ne kadar seviyorsun sorusuna her gün farklı söylemlerle sonsuz kadar dedirtme istemleri.
trip atması. her hangi bir konu için. trip atması. net.
erkeğin evlenme yıldönümü, doğumgünü, tanışma yıldönümü , sevgililer günü gibi özel günleri unutmasıyla başlayan tripleri.
kendileri dağları devirir o koca çeneleriyle ne erkeklik gururu ne haysiyet bırakır o gülümsemeler saçan zehirden acı sözleriylede , senin en ufak bi gafında kendini vatan haini gibi hissettirirler.kadınlar nankördür tabi hepsini tanımadığımdan bi tümevarım yapamam ama nankördürler ve olmayan sikleriyle çok güzel kafa sikerler.
ağzında sakızı şişirip şişirip arsız arsız patlatmalaları.
periyodik olarak aynı soruları sormaları.
fındık kırmaları ve yılanı deliğinden çıkarmaları.
genellikle teknolojiden anlamamalari*
Kiskancliklari abi. Yemin ediyorum bazisi cidden nevrotik.
"ya hayatım yaa" derken dudak büküp ayağını yere vurmaları. Çarpıcan ağzına gasteyle al sana hayatım amına koyim.
her durumda trip atmak.
bir mekana beraber gitmiş oturuyoruz, ne diye gördüğün erkek arkadaşına selam vermek için masasına gidiyorsun amk ? böyle masa masa gezerek pavyon kadını gibi gözüküyorsunuz...
Yersiz kahkahaları.
arabanın kapısını sevgilisi ile kavga ettiği için sertçe kapatması.
Ona muhtaç olduğunuzu düşünüp götü kalkmış şekildeki tavırlar hareketler.
bunu iddia eden erkeklerin şu hikayedeki erkekten farkı yoktur. (bkz: rahat mı batıyor diyen aksi erkek) sertsertsert
Onların inadına gidip onları kiskandirmaya çalışmak. Erkeklerden bahsetmek siz erkeklerden bahsedince sevdiğiniz adam gözünde kiskanildiginizi zannediyorsunuz ama yanlış düşünüyorsunuz. Biz kızlar boktan yere tavır almasak yeter.