bugün

Erkeklerde kadına muhtaç ama biz Buna muhtaçlık demeyelim de karşılıklı çıkar ilişkisi desek daha doğru. Çünkü kadın bir erkeği hayatından çıkardıktan sonra gayet rahat uaşayabilir içip içip kimsenin kapısına dayanmaz.
erkekte kadına muhtaçtır dostum. ikisi birbirleri olmadan yarımdırlar. Bir kız ve bir erkek elmanın iki yarısı gibidirler.
Annemin bi duası var allah kimsenin eline düşürmesin diye. Kadınlar baştacıdır. Gri aşırtmon giyip kanepeye uzanan ve gelin evi izleyenlere de kafam girsin.
kimse kimseye muhtaç değil.
Kadinlar toplumda sosyal statu sahibi olmak icin erkeklere muhtactir. Ancak statuyu iplemeyen kadinlar vardir ve onlar baska bir turdur.
artık kimse kimseye muhtaç değil. Yakında kadınlar işe gidip erkekler evde kalırsa şaşırmayın..
Bir kadının erkeğe olduğunu gibi bir erkeğin de kadına ihtiyacı vardır. Sevgiye, dostluğa herkesin ihtiyacı var. Saçma sapan düşünceleriniz ile kirletmeyin burayı. Arap forumlarına falan gidin mekanınız orası sizin.
Bizde onlara muhtacız ama.
bilinen gerçektir. erkek kendini korur ama kadın koruyamaz.
feminizmden anlamayan kadınların muhtaç olma durumudur.
Yolda bir kadin bir erkege fiziksel olarak saldirmaz ama erkek kadina saldirir. Kadinin da erkegin fiziksel gucune ihtiyac duymasi da baska bir erkegin hayvanligindandir. Mal mal sevinmeyin yani bize muhtacsiniz diye. Bu kadinin degil erkegin ayibidir.
Erkek kadina kadin erkege muhtactir. Simdi kimse ustunluk arayisina girmesin afedersiniz duduklerim. Sinirliyim..
ne alaka ? hayatım düzene girsin,evde yemek pişsin diye kadına muhtaç olarak evlenmiyor mu erkekler ?
Her ikiside bir birine muhtaçtır.suyla ekmek gibi...
kadın da erkek de birbirlerine muhtaçtır. artı ve eksi gibi birbirlerini çekerler.
erkekler olmadan kadınlar aciz gibi bir şeydir. katıldığım önerme.
Bir erkek olarak saçma bulduğum beyan. Kadınlara aşık bir adamım. Dünyanın en güzel varlıkları bana göre. Ve bana göre biz onlara daha fazla muhtaç oluyoruz. Belli bir yaşa kadar annemize belli bir yaştan sonra sevdiğimiz kadına. Kadınsız bir dünya düşünün. Benim gözüme Walking dead teki gibi bir dünya geliyor. Allah muhafaza..
görsel
erkeğe bağımlı olarak yetişmiş, bakımsız ve kültürsüz anadolu karılarını bütün kadınlarla aynı kefeye koyan birinin beyanıdır. ilerici kadınlar değldir, sizi iç çomar kadınlarınız değişmediği sürece evet öyledir.
Bir gerçek ama erkeklerin de kadınlara muhtaç olduğunu göz önünde bulundurduğumuz takdirde.
Kadın insandır erkek insanoğlu ama yine de siz bilirsiniz.
Karşı cinsler birbirine muhtaç değil yardımcıdır.Bir adamın hayatında kadın olmadığı zaman o eksikliği nasıl hissediyorsa kadın içinde erkek böyledir.Hayatın zor veya kolay yürütülebilme durumu var.Bir muhtaçlık söz konusu değil.
Erkekler de kadınlara muhtactir.
Kadın ve erkek tamamlayıcı unsurlar.

Bu algı neden oluşuyor?

Çünkü kadınlar üstünlüğü erkeklerin yaptığı şeyleri yapabilerek elde edeceklerini sanıyor. Halbuki kendi alanlarına yoğunlaşsalar alır yürürler. Senin ne işin var halterle falan ablacım? Kendine yazık ediyorsun.
(bkz: Vibratör)