bugün

Bugüne kadar kadın erkek üzerinden yapılan bütün genellemelere karşı çıktım. Hala sağlıklı bulmuyorum. Cinsiyet üzerinden aidiyet oluşturmayı, cinsiyet üzerinden ideolojik/siyasi söylem geliştirmeyi her zaman reddettim hala reddediyorum.

Ama bugün yaptığım bu tespit. Bunun arkasındayım. bir erkek olarak kesinlikle bunun arkasındayım. Özellikle genç yaştaki(20-40) eğitimli insanlar arasında kadınlar kesinlikle erkeklerden daha karakterli, daha dürüst, daha onurlu. Size burda çeşitli örnekler verip iddamı ispatlamaya çalışmayacağım. Sizi bir şeylere inandırma gibi bir zorunluluğum yok. Cehennemin dibine kadar yolunuz var.
öyle uzun uzun yazınca yorulmuşsunuzdur. Şöyle alalım sizi isterseniz.
görsel
Artık sadece kadınlarla takılma kararı almama sebebiyet veren gerçek.

Yok olm gelmeyin yanıma. Hemcinslerimle artık çay, kahve, muhabbet yok.
Çünkü erkek düşürmek için karakterlerini satmazlar.
Boş önermedir.
Ayrıca Adam kendi karakterini dikkate alarak tespit yapmış, karakteri zayıf biri demek ki, kendisine katılıyorum.
Ah yavrum daha yenisin anlaşılan. Hayatında cinsiyete göre sınıflandırma yapılamayacağını öğetecekler sana.
Ben o'nun açtığı yaraya bile ihanet etmedim. Nasıl daha karakter?
Bence örnekler verip iddiasını kanıtlamak zorunda.
Lan erkekler gelip gelip ağlamayın her gün şu başlığın altında. Boş diyen adamın profiline bak oksijen israfı. Güzel kadınların alması gereken oksijeni tüketiyor yok yere. Dağılın.