bugün

doğrudur, her enstrüman için durum aynı değildir. bir davulcu ile piyanist arasında dağlar kadar çekicilik düzeyi vardır.
sahne görkemine kapılan kadın tipidir. haklıdır da, sahnede ışığın altında ve tüm gözlerin onda olduğu görülen erkek her zaman kışkırtıcıdır.
(bkz: saksafon çalmak)
doğru önermedir hatta lafı bile var: "kiremitte baca solistten koca olmaz, alacaksan davulcu al vurur vurur hiç yorulmaz."
Bana bir yaz aşkımı söyleyenin kırk yıl kölesi olurum ayağına ne kız kaldırdı o gitarcı çocuklar.
(bkz: gitar çalarak karı kaldırmak)
pek çok gencin gitarla korkunç bir savaşıma girişip hüsrana uğramasına neden olan olgu.

(bkz: fabrika kızı)
ümit besen'in 80lerde tavan yapması bu konuda verilebilecek örneklerden sadece birisidir.
(bkz: sigarası yaldızlı)
ramazan davulcusu için aynı durum geçerli değildir kanaatindeyim.
kesinlikle mevcut olan zaaftır. bas gitar çalanlara karşı ayrı bir zaafları vardır. * * *
(bkz: enstrümanım seni tahrik ediyor mu)
yalandır.
doğru tespit. piyano çalıyorsanız şekil bir piyano alın, org değil yalnız piyano dostum. o piyanoyu dinlemek için evinize gelmeyecek insan yoktur. sonra olaylar gelişir...
sanırsın kumkapı'daki darbukacılar sürekli manken sikiyor.
Kadın en güzel enstrümandır sözünden hareketle; demek bu adam beni de iyi çalar diye düşünmelerinden kaynaklanabilecek durum.
Parmak fetişinden ileri gelir.
yalan beyandır. burnumla flüt çalma yeteneğim olmasına rağmen hâlâ yalnızım.
kadınların o kadar fazla konuda zaafi olabiliyor ki bu da onlardan sadece bi tanesi.