bugün

anlarsa kan alırda anlamazsa sorun yok.
dağa taşa sürtmek olabilirdi.
ayrılmak ve ardından hiç bir şey yapmamak. zaten hayatından çıkarmışsın daha ne yapacaksın.
çalıya çırpıya sürmek.
valla önce bir intikam duygusuyla bürünürler ama, ağlardım önce sanırım sonrada galiba arabasını kundaklardım yada evine molotof atardım yada bir gece evine ansızın sızıp penisini keserdim. (sadece şakaydı)
aldatan erkeğin yakalanmamak için yapacağı söyleceği yalanlardan çok uzak tamamen gerçek hissi ve tehlikeli davranışlardır.
güvenemediğim, valla pok ta çıkabilir...
sağlıklı şekilde düşünmek. hatta direk olarak ayrılmalı.
"Yapayacağı" 'ndan kasıt ne diye düşündüren başlık.
Alışveriş.
Ayrılmak, net.
şahsım adına,
zayıf görünmeyi gururuma yediremem, bu sebeple gayet normal bir şeymiş gibi ayrılırım.
ama gel gör ki ne kadar ağlarım uhhuu.
hiç öyle başka sevgili yapayım kafası yaşamadım, afedersiniz mal mısınız, o kafa ile bir başkasının duygularının içine edilir mi?
ben zaten acı ne yaşamışım bir de başkasına yaşatıp vebal mi alayım.

bu kafada olanlara da acil merhamet diliyorum.

alışveriş, foto çekinip atma falan iyi oyalıyor cidden.
sonra yavaş yavaş duruluyorsunuz, çok değil 20 güne bitip gider o üzüntü ve hırs.
Penisi kırt, sonra kedilere afiyet olsun.
Aldatmak. çalışıyorlarsa koşa koşa en yakınlarındaki iş arkadaşına, patrona veriyorlar hiç zaman kaybetmeden, çocuk mocuk bile önemsemeden. yok çalışmıyorlarsa eski defterleri açıp geçmişte takıldıkları birilerine veriyorlar yani veriyorlar öyle rahatlayıp sakinleşiyorlar.
Çıkar nihat hatipoğluna sorar . Hocam pismanim napmam lazim der . Hocada napsin tövbe et allah affeder der konuyu kapatır .
Bırakıp başkasını bulmaktır. Ne yapacağıdık aşk acısı mı çekeceğidik. Amk ezikleri.
türkçe öğrenmek.
Hayata daha güçlü daha mutlu devam etmektir.
Her yıkım saplantilardan, alışılagelmiş hastalıklı bağlılıklardan kurtulmak için fırsattır.
Degerlendirilmeli.
Ne yapacağı kadına göre değişir fakat affederse en büyük salaklığı yapmış olacaktır.
inanılmaz şekilde sinsileşip, mükemmel rol kesip, eninde sonunda intikam almaktır. Tabi intikam aldığını da belli eder ki tam tatmin yaşasın.
Bi süre sessizlik.
Bu tabi fırtına öncesi sessizlik. Sonrası mslum.
Kıyamet!
Aldatan kisi uyurken pipisine kizgin yağ döküp yakmak.

O ne bicim bi sey lan öyle. Kadin bildigimiz kızgın yağ döküp yakmis.

Insan değil ki insan olsa durmaz giderdi.
Kendini avutmak..
benimde peşimde falanca vardı ama ben yüz vermedim aldatmadım seni diye gider yapmak (pişman yani aldatmadığına haspam) ,çevremde beğenenim çok diye ağır tripler,artislikler.yersen.
sevgilisine veya kocasına ana avrat sövdükten sonra eline ne geçerse adamın kafaya fırlatmak olur.
aynısı erkeğe yapılsa cinayet arada çok fark var bea kardeşim kadınlar kafalarını kullanıp herşeyimizi alıyorlar biz ise adam öldürüyoruz olum ilk önce süründür sonra öldüreceksen öldür ama kafa o kadar çalışıyor ne yapcaz elimizden gelen bu.