bugün

Ailesi, çikolata ve etrafındaki tatlı insanlar.
kesinlikle limitsiz kredi kartıdır.
Çikolata değildir. Ya arkadaş kim dedi bu kadınlar çikoata görünce/yiyince mutlu oluyor diye?
Yok öyle bir sey çikolata yediği için mutlu olan insan ya aç ya da mutluk nedir bilmeyen kadındır.
Mutluluk dostluk, aşk, aile filandır yani mide ve dolap kıyafetle dolunca mutlu olabiliyorsanız helal olsun. Limitsiz kartlar dilerim.
Erkegin samimi bir sekilde ona karsi olan duygularini anlatmasi. Hic bikmadan dinleyebilirim. Ilgili kisiye duyurulur.
gözlerine bakarak seni seviyorum demek.
Ne demiş Nopolyon: "Çikolata, çikolata ve çikolata! "
çikolatadır.
çikolatadır.
özgürlüğüdür.
bu kavram kadindan kadina degisir. Bazilari bir seviyorum kelimesi ile cok mutlu olurken bazi bayanlar bir cicekle veya bir ilgi ile bile mutlu olabiliyor.
Hissetmek... Sevildiğini, değer verildiğini, özlendiğini hissetmek...
Sadece bu!!!
Sevdiği adam tarafından sevildiğini bilmek. Çıkarsız sevgiyi onun gözlerinde görmek.
kadına göre değişendir. kimisi para görünce boynunuza atlarken kimisi ise baya içten, samimi, masum bir seni seviyorum ile mutlu olabilir. ama unutulmamalı içten ve masum olunduğunu hissettirmek önemlidir.
ilgi görmek ve değer görmek.

tek taşımızı kendimiz de alırız.
Orgazm.
Sevilmek.
Is.
Es.
Cocuk.
(bkz: çocuk)
Bir tebessüm bile mutlu eder emin olabilirsiniz .
"Peki aşkım sen nasıl istersen" diyin. Ulan ortada bişey olmasa da yahut dediğini yapmasanız bile çok sevindirik oluyorlar.
Bir kadını mutlu edebileceklerdir.
Çoğul kullanıyorum çünkü kadınlar asla azla yetinmezler. Sevgi isterler ancak cok az olursa kırılırlar fazla olursa bunalırlar. Garip ancak basit aslında. Sevdiği kadar sevin. Aşkı tende değil kalpte olduğunu hissettirin, yeter.
senden sonra bir kız seversem,

oda bizim kızımız olur.
Saygı,sevgi sadakat.
sadece o'nu sevdiğinizi hissettirin sadece onu.
çocukmuş gibi saçını okşayın koruyun kollayın.