bugün

kadınları mutlu eden ufak şeylerdir. ev anahtarı araba anahtarı kredi kartı tektaş vb....
ufak bir şiir, küçük bir öpücük, bir kaç papatya...

az puşt değilim bende ha.
görsel
Onlara ruhsal olarak ulaşabilme anı ve de kendilerine değer verildigini gördükleri zaman..
(bkz: pipi) * *
çiçek.

tek bir papatya tanesi olsa dahi çiçek her kadını mutlu eder, çünkü değerli hissettirir.

erkekler, çok öküzsünüz oğlum çoğunuz. şimdi çıkıp en yakın yerden bir çiçek koparıp veriyorsunuz annenize evladım, unutma ki annen ilk ve tek gerçek sevgilindir.
En basitinden kesinlikle iltifat .iltifatla mutlu olmuyacak kadın tanımam
Yemek.
Çiçek.
tek taş.
görsel
saçlarında yaptıgı bir değişikliği ilk görüşte farkedip ona güzel oldugunu söylemek. Kızların en büyük takıntısı bu. Hele ki eğer farketmezsen, yandın bittin...
çiğ köfte dürüm. bayılıyorlar.
ufak bir jip olabilir mesela. park etme sorunu yaşayamam, geriliyorum.
zaradan, macten, sephoradan hediye kartı tabii ki.

min 1000 tl olursa sevinirim.
telefon, makyaj çantası+içindekiler ve en önemlisi eyeliner.
Bir bakış bir gülüş bir Dokunuş bir de seni seviyorum deyince tamamdır .yeter valla fazlasını aramiyoruz .
bu kucuk kahramanlardir mesela.. kendileri kucuktur ancak en sevdigim koleksiyonlarimdan biridir.. var olsunlar.

görsel
görsel

görsel

görsel
(bkz: at)
lan oğlum kendinizi kandırmayın aklınıza ilk gelen şeyin ufağı onları kesinlikle mutlu etmiyor.
Kadınlar anılarınızı hatırlatan küçük hediyelerden hoşlanıyorlar.
Olur olmadık zamanlarda karşılarına çıkan tahrik edici detaylar.
bir kadını mutlu etmek o kadar da zor değildir
çünkü çok şey istemez kadın...
onu gülümsetebilmek kitap adam tabiri ile dudaklarını yukarı büktürmek için pahalı hediyelere ihtiyaç yoktur.
ona kendini hediye et.
ona ait olduğunu hissettir.
biraz ilgi göster ve onu sevdiğini söyle kendini değerli ve özel hissetmesini sağla yeter.
çünkü bir kadını fethetmek,ona tamamen teslim olmaktan,sadakatten geçer.
kadınım demekten geçer.
kitap adam sözü olsun.onlar size allahın emanetidir lakin sizi vezir de eder rezilde.
13 cm

lik topuğu olan ayakkabı. Tabiki ayakkabı içiniz fesat. iyreniyorum sizden.
Papatya. Harbiden.
tek taş, araba anahtarı, kredi kartı, vs.