bugün

Daha evvel de belirttiğim gibi: tatlım o nefret değil yahu, cinsel gerginlik.

görsel
Aynı şey erkekler içinde geçerlidir.
Nefret başka bir boyut lakin pek güvenilir olduklarini da söyleyemem.
(bkz: ibne olmadan önceki son sözler)
Kadınlar narsist bencil ve çıkarcı insanlar. Fazla da öyle saygı duyulacak bir tarafları yok. Erkekler onlar kadar narsist bencil ve çıkarcı değil. kafaları o kadar hinliğe çalışmaz. eşek gibi çalışıp taksitlerini kredilerini ödemek için iflahı sikilir erkeğin. ne ara hinlik düşünecek.
Hemen hepsinin hayatları götleklikle kahpelikle geçiyor sonra neden nefret ediyorsun diyorlar.

Bok çuvalı varlıklarsınız.

Benim üzerimden elde edilecek menfaatiniz olmadı mı zalimliğinizi asla gizlemediniz şimdiye kadar her daim kahpe köpek gibi saldırdınız.

hele hele başka kadınlara hava basmanızı sağlayacak kadar param yok diye hamamböceği muamelesi yaptınız ya şu 32 yaşıma kadar bakın sizi bağırsak kurdundan başka bir şey olarak görmüyorum.

Pislik rezil iğrenç kaltak varlıklar. Var oluşunuzu sikeyim sizin.
bilinç altında cinsel problemler yaşamaktadır. çocukluk travmalarına kadar takip edilebilir bu.
Tercihtir. Bu sizi kötü biri yapmaz kadınlar kutsal falan değildir. Hatta bir insan hayatım boyunca kadınlarla münasebet kurmak istemiyorum dese bile bu onu anormal yapmaz. Özgür düşünce gelişmediği için bizde herkes geri zekalıca çıkarımlar yapabiliyor normaldir. Kadınları erkeklerden daha masum kedi gibi gösteren abazanlardır, kadınlar çıkarcıdır ve bu suç değil sadece yaşadığımız şartlar neticesinde oluşmuştur bu durum. Bu sizi eşcinsel de yapmaz bunu da söyleyelim. Travmayla eşcinsel olunmaz O kişi zaten öyledir ama size belli etmemiştir. Herkes özgürdür kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Bu entry kadın düşmanı biri tarafından yazılmamıştır.
okumak istemeyenler için alta spoiler geçtim.

köküne kadar benimdir efendim. bunun sebebi benim çocukluğumda annem tarafından yaşadığım travmalardır. bu travmaları atlatmam için aile zoruyla yıllarca psikiyatriye bile gittim. beynimi futbol sahasına çevirdiler. ilaçlar yüzünden tepkilerimi tam belli edemez oldum. yaşanan her şeyin neticesinde bu karara vardım. ama kadınlardan nefret etmem şiddeti ve hakareti tasvip etmez. çevremde kadın bulundurmuyorum. erkekte bulundurmuyorum. yaşanan travmalarım beni acıya bağımlı yaptı zaten intihar düşünceleriyle geziyorum. sebep sonuç dünyasına inanıyorum. gözlerime bakan bir daha bakmaz. sessiz ve problemli olarak kaldım. kimseyle konuşmak istemiyorum. ne yaşadığımı kimse anlamayacak ve bende sorunlu biri olarak öleceğim.

--spoiler--
annesinden travmalar yaşamış sorunlu biriyim. toplumsal yapınızın psikiyatristleri beni düzeltemedi. beni topluma asla entegre edemeyeceksiniz.
--spoiler--
Bir kadın o erkeği duygusal anlamda çökertmiştir. Erkeğimiz de tüm kadınları o kadın yerine koyarak hepsinden nefret eder.
(bkz: vurduralım sıkı sıkı)
Kişilik olarak nefet edip cinsel olarak hoş bulanları da vardır.
Babası doğurmuştur.
transvestiyer ya da kendiniyalayan-i birey olabileceğini düşünüyorum açıkçası..
görsel
Aklıma bu tweetleşme geldi.
Hayatına giren kadınlardan fazlasıyla canı yanmıştır. Yada geçmişinden gelen daha büyük bi travma var demektir.
Çocukluğunda annesinden çok dayak yiyen erkektir.
Bazılarından evet yiyiciler, çıkarcılar, kendini nimetten sayanlar harici severiz.
Bir de gizli kadın düşmanları var.

Trafikte tuhaf bir hareket yapan arabaya, bak şimdi bu kesin kadın deyip, yanına yanaşıp camdan bakıp sağlamasını yaparlar.

Parasal bir konu ya da teknik bir iş olunca, kadının anlamadığını ima eder ya da açıkça söylerler.

Evde ev işi yapmaz, eşine yardım eden arkadaşları ile dalga geçerler.

Kadınlarla ilgili konularda bile kadına söz hakkı vermezler. Kadının bir fikri olamaz, kadın kadınlığını bilip konuşmamalıdır onlara göre.

Böyle böyle örnekler uzar gider.

Feminizmle alakam yok, cinsiyetçiliğe karşıyım.
vurduruyordur. başka bir alternatif kalmıyor zira.
Cinsel tercihi farklidir.
"Aşk denilen buymuş.. çok ciddi bir duyguymuş.."

Diyen erkektir.
kadınların gerçekte göründükleri veya söyledikleri kadar masum olmadığının farkında olan erkektir.
cocukluguna inmek sarttir. Belki kucucuk bedeni babasindan feci sekilde dayak yerken annesi, biricik annecigi! onu korumamistir. korkusundan koruyamamistir. belki annesi birey olarak kotu biriydi ve cocuguna fena halde kotu muamele ediyordu. belki de yetimdir, yurtlarda buyumustur ve kimbilir kucucuk yuregi ne zorluklar ne haksizliklar gormus gecirmistir. bir yerde birseyler kopmustur. yardima, sevgiye, sefkate ihtiyaci vardir. ama belli bir yastan sonra duzelmesi cok zordur.
Bu yuzden cocuklari, cocuk yetistirmeyi hafife almamak lazim. hayatin en onemli donemi. mutsuz buyuyen cocuklari mutsuz bireyler oluyorlar buyuyunce. ve bugun gelinen nokta ortada. hergun, hergun memleketin dort bir yaninda ayri dramlar ayri kabuslar yasaniyor. feci bir haldeyiz. mutsuz insanlar yuzunden bu haldeyiz.
iyi Bakamayacagi, mutlu edemeyecegi cocugu dunyaya getirmesin kimse.
Benimdir. Eşcinselim ve kadınların karakteri görüntüleri bedenleri hiçbir şekilde cazip gelmiyor ve bu elimde olan bir durum değil.