bugün

içlerine benim de dahil olduğum erkektir. kadınların bugüne kadar neye değer verdiklerini hiç anlayamadım ve sanırım anlayamayacağım da. hayatım boyunca hiçbir kadınla ileri boyutlara varan bir ilişkim olmadı. sonu hep hüsrandı.

hesapta kadınların değer verdiği sanılan bütün özelliklere sahibim. geniş omuz, kas, uzun boy, güzel bir surat, derin bir bilgi birikimi, hatta hafif esprili kişilik ve sporla, etkinliklerle geçen bir hayat. ama bunca zamandır bana değer veren bir dişi bile çıkmadı. en ufak bir duygusal yakınlık kurmadı. hepsi güven bunalımı veya tanımlayamadığım şeyler yüzünden ileriye gitmedi. bana göz kırpanları ise ben sevemedim.

artık kadınlar tarafından ilgi görmek ve onların benimle aşırı ilgilenmesini ve benimle birlikte olmasını istiyorum. bunca yıldır bir kız dahi beni gelip dudağımdan öpmedi. artık bu durum beni iyice sinirlendirmeye başlıyor. hele benden çirkin, bilgi birikimi olmayan, kıro ve pespaye erkeklerin yanında o güzel kadınları gördükçe onlardan çok daha fazla nefret ediyorum.

hani kızlar konuşması dinlenen, efendi erkeklerden hoşlanırdı? hani kızlar uzun boylu, kaslı erkeklerden hoşlanırdı? hani kızlar düzgün giyimli, eli yüzü düzgün erkeklerden hoşlanırdı? bunların hepsi yalan!!

daha geçtiğimiz haftalarda lisede gözde olan ve benim de hoşlandığım ama hiçbir zaman açılmaya cesaret edemediğim sınıf arkadaşım olan kızı gördüm. inanır mısın sözlük, yanında o kızdan 6-7 yaş büyük kel, göbekli, tipsiz bir herif vardı. artık o durumu gördükten sonra kızların neye değer verdiklerini daha bir anladım. değer verdikleri tek şey, maddiyat, varlık, söz geçirebilecekleri bir erkek ve onlara her maddi imkanın sunulması...

onların samimiyetine ve beğenme kriterlerine artık inanmıyorum. kızlar ilk başlarda onlara çelme takacak, piç, serseri ve vurdumduymaz erkeklerden hoşlanıyor. yaşları ilerleyince de zengin, kel, fodul, göbekli, varlıklı adamlara gidiyorlar. bu her iki gruptan olmayan erkeklerin işi ise yaş. artık herhangi bir kızla bir yakınlık kuracağıma dair en ufak bir umut beslemiyorum. halbuki tek istediğim mutlu olmak, sevdiğim kadınla doyasıya öpüşmek ve bir ömür birlikte olmaktı. bir de şimdi geldiğim noktaya bak. sözlükte bu tür yazılar yazarak nefretimi döküp rahatlamak.
Aldatılmış erkekdir kendisi.
Peki...
Mantıklı gerekçeleri olabilir.
Çünkü meme girmeyen eve nefret girer.
Bana kötü davranan kadınlardan nefret ediyorum.
Aptaldır. Özgüvensiz ve bir bok beceremeyişi yüzünden kadınların bir şeylerde daha iyi oluşunu kaldıramaz. Ya hakaret eder, ya aşağılayıp nefret söyleminde bulunur. Her türlü acizdir.
Ben gay im ve gay olanları mesaj kutuma davet ediyorum demenin bir başka yolu.
kendine olan nefreti kadınlara yansıtıyordur.
işini eliyle halleden maldır kendisini bi bok zanneder cool göründüğünü zanneder lakin malın tekidir.
açıkça söylüyorum ki benim . evet bu bir tanım değil ve sadece beni ilgilendiriyor. aseksüelim ve onlara muhtaç değilim. Çevremde bir tane bile kadın olmadığı için inanılmaz derecede mutluyum. Tanıma gelecek olursak bence kadınsız daha fazla özgür olan erkektir.
aklıma direkt aklakara geliyor.

hayır yani cidden anlamsız, hani erkeklerin nefret edilecek binbir türlü huyu var ama kadınların nefret edilecek neyi var ki?
Verdiği değerin karşılığını alamayan erkektir haklıdır.
nefretiinin kökenine inme cesaretini gösteremezse, heba olup gidecek erkektir.
öfkesi kendisine büyük zarar verecektir. yapmasın.
tehlikeli olabilecek erkektir. düşünceleri de kendisi kadar çağ dışı ve aptaldır. uzak durulmasi gerektiğini düşünüyorum şahsen.
biraz ibnedir. memesi olan bir canlıdan nasıl nefret edilir ki?
hepsi ölsün banane.
Kadınlardan çekmiştir.
hepsinden değil ama aptal, şımarık ve dedikoducu kadınlardan nefret ederim.
kendinden nefret etmese kadınlardan de etmez.
(bkz: aklakara) adlı yazar bu erkeklere örnektir.
herifin neredeyse tüm entrylerinde kadınlara karşı bir nefret var.
insan kendini sağlam bir yenilgi yaşayana kadar, güzel, akıllı, eşsiz, değerli filan zanneder. Oysa insanı gerçekten güzel, akıllı, eşsiz ve değerli yapan şey SAĞLAM YENiLGiLERDiR... Yenilgilerinizi sevin... Hayatın ihtişamı bir yenilgiden ayağa kalkarken başlar.
ayça varlıer, başak daşman ve rihanna hariç ben de diğrerlerinden nefret ederim.
Sevmeyi öğrenene kadar yalnız kalacaktır.