bugün

Evet günümüzde nerede piskopat, nerede pislik adam var ise hepsinin sevgilisi var.

Bugün yaşanan olayda hatayda satırla kovalayan kişi sevgililermiş.
kadınların dengesizliğinden kaynaklanmaktadır. temiz adam olsun deyip heyecana kapılan salaklaryüzünden çoğu erkek yalnız.

ben de psikopat taklidi yaparak yolumu buluyorum ne yapayım.
kadınların psikopatiyi güç olarak görmesinden kaynaklanmaktadır. silah sevgisi olan, uyuşturucuya ilgi duyan, maço tavırlar takınan, kavga dövüş şiddet eğilimi olan erkeği dişli ve güçlü olarak görüyorlar.
Hic psikopat erkekler karşılaşmamış olmalarindandir. Ben bir kere denk geldim allah vermesin kurtulana kadar canım çıktı.
psikopat diye tabir edilen insanların genel ozellikleri sıkıcı olmamalarıdır. nasıl ki bazı insanlar adrenalin delisidir, paraşütle falan atlamadan duramaz, iste 'bazı' kadınlar da sıradan olana tahammül edemedikleri icin ölümü bile göze alir. bu tip risk yonelimleri bilinçli secimlerle degil, ekseri güdülerle olur.
aslinda sorun psikopatlar ve bunları arayanlar degil; nihayetinde toplumun yüzde biri ya da ikisi psikopat, yani denk gelmek bir azınlık meselesi. sorun iki ayaklı: 'bütün kadınlar bunu seviyor' kanısına vararak psikopat taklidi yapmaya çalışanlar ve bu taklitlerde heyecan bulacağını zannedenler.
Toplumda psikopat olarak bilinen kişiler aslında antisosyal yani sosyopat denilen şahıslar.

Kollarını jiletleyen mafyatik triplerle uyuşturucuyla vs. Yaşayan it sürüleri.

Hakiki psikopatlarsa öyle sapıklar ki onlar için adam doğramak tuvalete gidip işemekten farksız bir şey.

Bunlar stalin mao hitler gibi 40 milyon insanı katleden şahıslar.
mazoşizt olma ihtimalleri olamaz mı?.
kadınların çoğu duydukları güzel sözlere kendilerine yapılan jestlere, pahalı hediyelere tav oluyorlar. karşısındakinin iç yüzünü gördüklerinde ise ayrılmaya korkuyorlar. bir de efendi tipli erkeklerin kadınlar ile tanışacak sosyal ortamlarda pek bulunmaması da etken olabilir.