bugün

Hep daha fazla isteyip, hiçbir şeyden tatmin olmamalarıdır.

Sanki elizabethler amk. Nerden geliyor bu kadar ego...
masumiyetleri. genelleme yapmıyayım fakat bir gün karşınıza çıkacak ve sizi vuracaktır masumiyeti. yarra yediniz dostum. gülücük
ilgi hastası olmaları.

Kişiliklerini bir türlü bulamamış. Değersizlik duygusundan kurtulabilmek için karşısındaki insanı adeta kene gibi emmeleri.

Sevgiyse verebilirim. Ama kendisini daha iyi ve sürekli iyi hissedebilmesi kendiyle yetinebilmesi için bu yetmez.

Kadınlar insanı yorarlar.
Vermemeleri. Evet.
Salak olması, salak olması ve tekrar salak olması. Mümkünse iqsu 100ün altındaki "şey"ler benimle muhatap olmasın. Lütfen rica ediyorum bakın.
kendilerini dev aynalarında görmeleri kısaca.Diğer tüm özellikler bundan kaynaklanır.
genelleme yapmak olmaz, bazıları abazaların onlara verdiği yetkiye dayanarak kendilerini dünyadaki tek kadın sanıyor. bu fazlasıyla katlanılamaz bir özellik. sakin ol yahu, yaklaşık 3,5 milyar daha var senden.
katı meyve sıkacağı muhabbetleri.
kimilerini anlamak çözmek gerçekten imkansız. ama bu onları katlanılmaz kılmıyor zira insan o kadından ziyade kendine ve bulunduğu duruma katlanamaz oluyor.
aşırı genelleme içermektedir; elbette tüm kadınlar böyle değildir. en yaygın katlanılmaz özelliklerini listeliyorum:

1/çoğunun gerçekten özgür olmayı istememesi ve mevcut sisteme baş kaldırma yerine uyma eğiliminde olması. buna feministlerin de çoğu dahildir.

2/köle olmaya can atmaları çok büyük sorun değil. kendileri gibi olmayan kadınları da mevcut sisteme köle yapmak için uğraşmaları. esas can sıkıcı bu.

3/önemsiz şeyleri dert edip önemli sorunlarını önemsemeyişleri.

4/kendilerini geliştirmek gibi bir niyetleri olmamaları. hayatı az sorgulamaları. trend olan fikirleri benimseme eğilimi.

5/yaşadıkları mağduriyetlerin faturasını haksız olana değil güçsüz olana kesme eğilimleri.

6/çoğunun anne olmanın ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunu anlayamamaları.

7/efendi adam yerine piç tercihleri. efendi adamlara yaptıkları.

8/tıpkı erkekler gibi "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" kafasında olmaları.

9/saçma sapan ayrıcalıklar talep etmeleri.

10/ insan olmaları. insanların çoğu kötü niyetli çünkü.
kadının her haline katlanılır, aşk ateşi bacayı sarmaya görsün.
magazin düşkünü olmaları.
sebebini anlayamadığım yerli yersiz trip atmaları.
çirkeflik.

şu haksız olup da olayı üstünüze yıkanlar işte.
yüksek ego, düşük özgüven. ikisi yan yana geldi mi çok dramatik oluyor. lafı dolandırmadan söyleyim, kadınlar zavallıdır.
sexi yaptırım olarak kullanmaları. yapmayın bunu vücudunuzu değil beyninizi kullanın.
görsel
erkeklerin katlanamadığı ama kadınlarda bulunan o efsanevi özellik...
Hemcinslerini kıskandırma çabaları, bir kadın ancak bu kadar aşağılık kompleksini herkese servis edip rezil olabilir yapmayın, nispet saçma.
çok konuşması. küfür, argo. alkol ve sigara.
Arkadaşlardan teki kadınların cinsel birlikteliği beynini kullanmadan yaptığını ve bunu yaptırım olarak kullandığını söylemiş.
Pardon da kadın denince neden aklına ilk seks geliyor?
Ben cevap veriyim kadını seks objesi olarak görmenden kaynaklanıyor.
Şimdi tartışmayalım kimin beynini kullanıp kimin koltuk altında gezdirdigini.
sürekli bi ispat, bi yarış, bi çaba.
otobüsteki cam kenarını ben almıştım kavgaları. ulan orda belliya cam kenarının kaç numara olduğu.
bazı kadınların herkesi heteroseksüel sanması.
tanışma yıl dönümü yada doğum günü gibi özel günlerde alınan hediyeyi beğenmeyen bayanlardır. böylesinin ayağına saray sersen yine de daha fazlasını ister, onu da versen beğenmez.
Trip atmaları.
(bkz: kezban)