bugün

Mutfağı temiz bırakması şartıyla olabilir. Yoksa bir menemen yapıp ortalığı birbirine katmışsa tansiyonum bile çıkabilir.
Ben hiçbir kadının tezgah başında bir döner ustasına asıldığını görmedim.
tıpkı yakışıklı erkeklere bayılmaları, zengin erkeklere bayılmaları, kaslı erkeklere bayılmaları, temizlik yapan erkeklere bayılmaları, çalışıp evini geçindiren erkeklere bayılmaları, komik erkeklere bayılmaları, anlayışlı erkeğe bayılmaları vs vs vs gibi şeylerden bir tanesidir.

görsel

ulan sorsan erkekler olarak biz sığırız he. ama tanışma gününden itibaren "evlilik teklifi etme" yıl dönümü, evlilik sürecinin tamamı ( nişanı düğünü kuaförü üstü başı balayısı vs ) evlilik yıl dönümü, onun ve yakın arkadaşlarının doğum günleri, ailesinin doğum günleri gibi şeylerin hepsini erkekler hatırlayacak, kutlamaları vs organize edecek. üstüne çalışıp evi geçindirecek üstüne yemek yapacak üstüne temizliğe yardım edecek üstüne güldürecek üstüne sürekli ilgilenecek. kadın sinirli olduğunda erkek yüzde bin haklı olsa bile alttan alacak. tüm bunları yapıyoruz ama sonra gene sığırız gene kalasız, kütüğüz, ayıyız. hayat müşteriktir tezini savunuyoruz ama bu nasıl müştereklik olm ?
Yalandır. Neredeyse yapamadığım yemek yoktur. Buraya da hep atarım. Bir etkisini görmedik.
Yemeği yeyip doyduktan sonra hayranlığı geçecektir. Doymazsa zaten vay erkeğin haline.
instada bir tanıdık var habire yemek paylaşıyor. öyle düşecek olsa benim evin önü kuyruk olur. garibim ümitli az daha kasarsa aşçı olacak. kim keklediyse artık.

abi ne yemek yapın ne temizlik ne ütü ne de sofra kurmaya felan yardım edin ya da gizliden yapın sorarlarsa da salağa yatıp bilmem elimden gelmez felan diyip geçiştirin. sonra size beta muamelesi yaparlar. biraz kadınların tahtası eksik cidden. sizi beta görürler imajı çizersiniz.
görsel
ben yemek yapmayı zaten sevdiğimden, benim için olmazsa olmaz veya olursa bayılacağım bir özellik değil. daha önemli şeyler var.
eskiden gitar çalan erkeklere bayılırlardı. kadınların vizyon gitgide düşüyor.
gelmeyin zokaya.

ilk başta elbette tatliş tatliş,minnoş yemeklerinizi yerken size büyük mutluluklar vaad edecektir.

üzerinize kaldıktan sonra tüm yemek olayı sizin minnoşluğunuz bitecek ve zorunlu bir ictima halini alacaktır.

dozunda veriniz.
Yoo bayılmıyorum.
Normal bir şeyi neden bu kadar abartıyorsunuz anlamıyorum.
Babamı bildim bileli istediği zaman mutfağa girip yemek yapar. Adam yemek yapıp yedirirken mutlu oluyor.
Yani Ben alışığım yemek yapan erkeğe.
erkek adam yemek yapmaz dolayısıyla kadınlar yemek yapan hanımcı erkeklere bayılır.
(bkz: yemek yapan erkeklerin ılık olması)
bana bayılan olmasın mümkünse. ben onlara bayılırım .