bugün

bir erkek olarak kadınları üstün gördüğüm bir nokta; erkeklerden daha az karşı tarafın görüntüsüne önem vermeleridir. zira erkekler asla çirkin bir kızla beraber olmaz fakat kızlar anlaşabildikleri her erkekle beraber olabiliyorlar. bu takdir ettiğim bir özellikleridir. Erkekler buna "nefes alsın yeter" diyerek kabullenebilir fakat kadın anlaşabildiği erkeği çevresindeki en yakışıklı erkekten daha üstün görüyor.
zafer kadınlarındır.
Yapılan araştırmalara göre kadınlar günde 24.000 kelimelik konuşurken erkeklerde bu rakam sadece 12.000 imiş,
kadinlarin kendilerine özgü ve erkeklerin de kendine özgü özellikleri bulunmaktadir.
genelleme yapmamiz gerekirse; asagidaki videolar durumu tanimlamaktadir.

Bir zamanların ünlüsü Özlem Yıldız demişki;
- "Yıllar önce anket defterlerine ‘kumral ve yeşil gözlü olsun’ yazmışım. Bu saatten sonra beni güzel sevecek birini isterim. Yaşına, gözüne falan takılmıyorum. Artık ne aradığımı biliyorum."

kadınlar önce güzel arar sonra kim severse sevsin der erkekeler ise önce kim severse sevsin der sonra güzel olsun der. erkekler hayatlarının ilk dönemlerinde çok çetin bir ergen ortamından geldikleri için sevgiye aç oluyorlar. kadınlarsa hemcinsleriyle bile minnoş minnoş konuşarak o açlıkla baş edebiliyorlar. işin özü her şey hormonlar. kadını övmeyin erkeği yermeyin.. herkese günaydın.

kaynak: https://www.hurriyet.com....n-pisman-degilim-42189808
kadınlar suya götürüp susuz getirirler.

erkeklerde boş gidip boş dönenler oluyor işte..