bugün

sadece erkeklere hizmet için yaşayan bir varlığa görevini layıkıyla yerine getirmesi adına imkan sunmaktır.

işte, hakettiğiniz yer bu eyy kadınlar. siz benim çayımı yapıp, yemeğimi önüme getirip, ayaklarımı sıcak su dolu leğende yıkayacaksınız. çünküüü: "siiz busunuuz".
(bkz: inş cnm ya)
uyku vaktin gelmedi mi hala senin. tabi liselilere tatil uzatıldı falan. ay kıyamam.
Tamam Alfa erkek.
(bkz: geldi yine tipini)
insan olmayı unutup,kadınları aşağılayan bir yazarın açtığı başlık.
Öncelikle değerli anne'nin ellerinden öperim baban yazdığını okusa sana sağlam bi tokat atardı.
o kadınların kölesi olursunuz inşallah.

kadın ulan bu kadın.

sana allah'ın emaneti.
(bkz: ırak şam islam devleti)
Kadınlarla uğraşacağınız kadar nasıl kendinize beyin bulursunuz onu düşünün bence.
binicen üstüne vurucan kırbaçı, nihehehehehhehe !
Kral gibi erkek yok henüz kölesi olabileceğimiz. Kendinizi sorgulayın bi.
60 yasindaki kisinin terutaze genc esi icin soyledigi soz. ayagin cukurda beyanat veriyorsun, cok ironik.
Annenden başlayarak sürece destek verebilirsin.
Sen köle ol lan yiyorsa. Kolay mı kadınlara yüklemek her şeyi. Zaten annene de evde köle muamelesi ediyosundur sen. Ayıp ya.
Dediğinin umursanmaması gereken mal beyanıdır. Ben ondan daha mal olduğum için umursadım siz umursamayın.
O zaman başlangıcı senin annenle yapalım nasıl fikir? Mükemmel.
Sen kendin düzgün insan olmaya çabala önce.
Saçma istek. Kadınlar köle olmak kolay iş mi. Hiç zor bir işi başarmış kadın gördün mü.
haklı görüş.
bence de filler uçabilmeli.
dünya düzleştirilmeli.
elmas bedava dağıtılmalı.
erkeklerin pipileri köklerinden kesilip, kurutulup, boyunlarına asılmalı.
daha ne hayaller var da, işte...
annesininde kadın olduğunu unutan ve annesinin köle olmasında bir sakınca görmeyenlerin savunduğu bir hayal ürünü. Köle olacaksa birileri biz erkeklerden iyisini bulamayız. kadınların köle olmasını savunanlara kadınlara köle olunacağını hatırlatmak isterim.
güncel Önemli Başlıklar