bugün

aslında o söz güldürme sonrası bir sonuç değil, hoşlanmanın güldürme halinde ortaya çıkması üzerine söylenmiştir.

kadın gülüyorsa hoşlanıyordur değil hoşlanıyorsa gülüyordur.

ne yönden baktığına göre değişir yani.
Alakası yok. Asıl kendini çok güldüren erkekleri kankası olarak görür. sürekli gül gül nereye kadar. Çok güldüren erkek kızlarda '' ne kafa çocuk '' diye yer edinir. Bence tabi.
Kadınlar hoşlantı duyabildiği erkeklere gülerler. Mesela hoşlandığım çocuk "tamam" yazıyor ehehhiihhjueh; "hadi bb" (!) yazıyor eheuehhoehu; "saçmalama gerizekalı mısın?" Ehehehehıheıeu. istemsiz gülüyorum.
Geçenlerde bir abimize danıştım bana "kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır" dedi. Haah dedim sonunda yaratan beni de gördü. Bu iş olur! Neyse gittim sevdiceğime gülmesi için o kadar zorladım ki aralıksız ona özel stand up yaptım.

Sonuç: sevdiceğimi güldürmekten altına sıçıttırdım. Artık görüşmüyoruz.

(bkz: Cem yılmaz)
Doğrudur. Gereksiz espri yapan kişiler çok tutuluyor sürekli gülüyorlar onlara.
Ama bu hoşlandıkları anlamına gelmez bence. Şahsen ben olsam şarlatan olarak görürdüm.
Yok öyle bir sey.
herseyde cok iyi olmaniza gerek yok. kadir kiymet bilin yeter...
Varsa böyle beyinsiz bi kadın gitsin şahan gökbakar a domalsın.
Sevdikleri , hoşlandıkları erkeklerin komik olmasını da isterler fakat her güldürenden de hoşlanmazlar diye karşı çıktığım 'şey'.
güldüren erkek kelimesinin altı, iyi akşamlar, kovalasın seni tavşanlar tadında espri yapan erkekler değil, aklı olup, onu kullanıp inceden zekasını gösteren erkektir.
en temelde kadın zekadan hoşlanır.
"kendilerini ağlatan erkeklere de aşık olurlar" diye devam eden bir söz.
bununda etkisi var tabi ama genelde umursamayan bizi takmayanlara takma gibi bir özelliğimiz var bayanlar olarak.
kadınların bi boktan hoşlandığı yok hepsi aynı.
çok yanlış tespit beyler hanımlar.
kadınlar kendini güldükleri erkeklerden hoşlanmaz.
hoşlandıkları erkeklerin her bir bokuna gülerler.
Bir bakıma hoşlanır. Elbette hoşlanır fakat hoşlanmaktan öteye gitmez bu durum.

(bkz: yok daha memeler)
Kadınlar hoşlandıgı kadınlar gülerler.
malesef öyle bi şey yok kadınlar hoşlandığı erkeğe gülerler bi de cüzdanı bol olacak tabi.
öyle olsa palyaçolar kazanova olurdu.
Yanlış. Hoşlandıkları erkeklere gülerler.
(bkz: para insanın yüzünü güldürür)
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)

(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır).
bi soytarılık yapmadığımız kaldı zaten şu adi dünyada.
kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmaz , güldüren erkeklere gülerler güzel bir şekilde. kadınlar , kendilerini mutlu eden erkeklerden hoşlanırlar. bu ikisi ayrı şey sanırsam. şimdi kadınları , güldürürsün ama gülerler işte fazlası olmaz büyük ihtimalle. ama mutlu etmek apayrı kavram.
Ben beni güldüren erkeklerden değil, yaptığım espiri anlayan erkeklerden hoşlanıyorum.
Dogru degildir. Ben mesela bana les gibi davrananlardan hoslaniyorum genelde.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar