bugün

'en cok beni sikin en cok en cok!!' diyen kadindir.
(bkz: al beni lan koca istiyom lan al beniii)
Ayip olacak ama edepsizdir.
erkekler için çok eşliligi savunan erkekle aynı kafayı yaşıyordur.
birden çok karısı olmasını isteyen erkekten pek de farkı olmayan kadındır.
aferimdir.
size de bu müstehaktır.
Erkekler için çok eşliliği hiç yüzünüz kızarmadan savunuyorsanız aynı hakkı kadına çok görmeyin.
ulan kimseye soramıyorum size sorucam:

kadın çok eşli olduğu zaman iki eşi de birden seks yapmak istese, biri önden diğeri arkadan işe koyulsa. kadın arada gidip gelse testere gibi ne olur la?

nasıl fantezi ama; hayal gücünün sınırı yok da pratiğe dönüştüremiyoruz.

edit:tasvip ettiğim ve yapacağım hareket değil kesinlikle. düşünmesi bile saçma ama aklıma geldi mk napayım aklımı mı suçlayım?
dünyanın bambaşka bir bölgesinde, bambaşka hayatlar da olabileceğinin bilincinde; sünni müslüman türk algısı dışında düşünebilen, araştıran, sorgulayan kadın.

örneğin, mosuo'ların "anaerkil"liğinden ve "yürüyen evlilik" * kavramından haberdardır.

http://en.wikipedia.org/wiki/Mosuo
Doguracagi cocuklari dogru sahibine teslim edebilecekse bunu kabul eden erkekleride bulduysa neden olmasin ?

Sora neden bu kadar orospu cocugu var diye dirsegimiz dizimizde yumrugumuz cenemizde kivir sacimizla gokyuzune bir bok bulmus edasiyla bakarak ciplak ciplak dusunuruz.

Mesele bu zihniyete sahip kadin fiziksel olarak tek ese sahip olmus cok ese sahip olmus onemli degil. Sadece esinin gorebilecegi her yerini mini etegiyle yada o kabak gibi gotune yapisan dar pantalonlarla taytlarla diger erkeklere gostererek agzini ayira ayira aksama kadar konusrak cok ese sahip olmuyormu.

Kusura bakmayin ama iste bu yuzden cok fazla orospu cocugu var.
bir erkeğin aynı anda başkalarıyla birlikte olmasını göze almıştır çok genişlemiştir.