bugün

25 30 dur aksini iddia eden erkektir.
en son 40 numara güzel ayaklardan büyük keyif almış olmakla birlikte, daha ufak , narin ve bakımlı olanlarının daha tercih edilir olduğu yönünde yorum getirebileceğim bir konu.
Tabii ki 37.5 numara. Bu konuyu tartışmaya bile değmez. Ehehe.
boy önemli.
şimdi ben kısa olduğumdan bana benim gibisi gerek sanırım.
he tabi benden uzun kız arkadaşlarım da oldu. ancak o kadar da evrimleşmiş bir kadın bulmak zor bu devirde.

o yüzden sanırım yanımdaki kadın 36-38 arası giyecektir.
37 38 ya da 39 idealdir ama tabi boyuna göre de değişir.
35-37 arası idealdir.
numara kadar ayağın şekli şemalinin, zarif görünmesinin ve bakımlı oluşunun da önem taşıdığını unutmadan değerlendirilmesi gereken bir konu.

(bkz: ayakları güzel olan kadın)
35'ten yukarısı kadın değildir.
At gibi hatun falan sevmem. Ayagi da dogal olarak buyuk olmayacak. Boyle bi sarilacaksin hatuna kaybolacak yeryüzünden goremeyeceksin o küçücük bedenini. Iste ben bunu seviyorum. 42 numara ayak falan degil. Paletle sevgili degilim sonucta.
35 olmadığı kesin.
Ayakkabı bulmak zor oluyor, her ayakkabının 35 numarası olmuyor.
36 öyle mi ama, her ayakkabı 36 numaradan başlıyor, kolayca bulunur istenilen ayakkabı.
Sonra çocuk reyonlarında gez gez dur.
37-38 dir.
Ayakkabı üreticilerinin çoğu 36,37,38,39,40 olan siparişlerindeki en çok üretimi 37-38 olarak yapar.
kırk iki güzel sayı.
35-36 en güzelidir. 38 numaradan büyük numara giyen kadın mı olur amk? kadın dediğin narin olur. erkekler 43 numara giyiyor zaten. sen neredeyse 40.
41. Çünkü benim ayak numaram.
150 ye 34 numara ayak ile azıcık ortalamanızı sarsayım. Evet çocuk reyonundan alıyorum ayakkabılarımı.
Geyşa ayağı en idealdir, minik ayaklı kızlar eklesin.
Kesinlikle 37 dir. Her çeşidini hep bulabilirler, birde ne kısa ne uzundur, estetiktir, çok hojdur.
Asıl objeleştirme budur.

Rafta ürün değiller arkadaşlar. Hatta değiliz hiç birimiz.

Konu insan vücudu ise ideal yoktur.
36-38 arası. ama bakımlı değilse ideal olmaz.
boya göre değişir o ideal numara.
37'dir. net
40 numaradır. idealdir . indirimlerde 37- 38 numaralar gibi ayyyy numaram kalmamış diye üzülmezsiniz. istediğiniz ayakkabıyı indirimde rahat rahat bulur alır ve giyersiniz. Öyle indirimin ilk gününü kollamak zorunda kalmazsınız.
42 nedir arkadaş ya.
Numara teferruat.
Şekil yoksa 36 bile kurtarmaz.

Tabi ne kadar küçükse şekli kötü bile olsa şirinlikten amorti etme şansı o kadar büyük.

bence 38 numara, orta kalınlıkta ve bakımlıysa, parmaklar küçük değilse hoş.

39 numara ve şekilli ise jackpot.

40 ise... 40tan sonrasi için şekil bulmak biraz daha zor tabi.

Lakin şekil, numara bunlar kişisel tercihler değil tabi sadece yorumluyorum.
Kimseyi eleştiremeyiz bu konuda.
Ayak fetişistlerinin beklediği ayların geldiği emaresidir .