bugün

entry'ler (49)

orta sekerli turkkahvesi

beni sözlüğe bulaştıran deli yazar. teşşekkür ediyorum kendisine ama bir de sözlük formatını gösterse tam olacak.

kürdistan da yaşamak istiyorum

Dünya üzerinde olmayan bir yere gitme isteğidir.

ülkede değişmesi gereken iki koltuk

Bu ülkede değişmesi gereken iki koltuk şunlardır.

-Birincisi, Aziz Yıldırım 1998 senesinden beri koltukta .

-ikincisi, Recep Tayyip Erdoğan 2002 yılından bu yana başbakan.Ortak yanları ikiside agresif,ikiside Fenerbahçeli ve ikisinede küfür ediliyor.Raslantı mı ?

orosbuluk yapan tavuk

(bkz: teleferik)

slip mayo ve erkek

Zeki Müren in gençlik halidir , şahsen tercih etmiyorum donla yüzerim daha iyi .

recep tayyip e oy vermek

Şapa oturmakla eş değerdir.

tavuk döner mi et döner mi

odun ateşinde yada tüp ateşinde kızartılan bir fast foodtur.Tavuk dönere nazaran et döner tercihim olur.

ilyas salman mı kemal sunal mı

Türk sinemasının iki duayenidir.Beraber bir çok filmde oynamışlardır , fakat gerek duruş gerek oyunculuk olarak Kemal Sunal dır.

pino marka erkek parfümü

Cam kozalagi seklinde yeşil cam şişe , keskin bir kokudur.

redepna içip uyumak

Uyumaya yardimci olan bir antidepresan.

osman pamukoğlu

Osman Pamukoğlu 1992-94 senelerinde kurmay albay rutbesindeyken Hakkari Yüksekova dağ ve komando taburuna komuta edip meşhur kirpi operasyonuna komuta etmiştir.Osman Pamukoğlu kato , ikiyaka , buzul ve govent dağlarında bulunan pkk kamplarini yerle bir etmiştir. Kendi isteğiyle Tuğgeneral rutbesindeyken emekli olmustur.2010 yılında Hak ve Eşitlik partisini kurmuştur ve halen genel başkanıdır.

en sevilen sigara markası

içilmemesi tavsiye edilir , terörden daha tehlikelidir fakat insanlar tüketmeye devam ederler.Sigara insanın ömrünü çalan bir katildir.Bile bile içiyorum , kısa parliament.

ramazan gelsin sigarayı bırakacağım

Yalanın önde gidenidir , kişi kendini tatmin etmektedir (bkz: masturbasyon) gerçek dışıdır .

iskender peşinden künefe

Olmazsa olmazdır , candır o can .

no surrender no reatread

Başrollerinde Jean Claude Van Damme (ivan) oynadığı filmdir.

anzac koyu

Çanakkale savaşı sırasında Avustralyalı birliklerin , Türk siperlene saldırmak amacıyla çıkartma yaptıkları koydur. (bkz: çanakkale)

atatürk benim önderim değil kampanyası

Yatıp kalkıp atatürke dua et
Senin gibi dürzülerin yüzünden
Dininden de soğuyacak bu millet!
işgaldeki hali sakın unutma
Atatürk’e dil uzatman gereksiz
Sen anandan yine doğardın amma
Baban kim olurdu bilemezdin…
(bkz: neyzen tevfik)

çarptıktan sonra frene basmak

Türk kadınının trafikle imtihanıdır .

prozac kullanmak

Kafayı yemesine ramak kalan hastaya reçete ile verilen intihar mektubudur . (bkz: kelebek etkisi)

ölümüne en çok üzülünen dizi karakterleri

Polar Alemdar , ne zaman ölse çok üzülmüştürüm .