bugün

hangisi babası gibiyse onu sever.
Ciddi demeyelimde soğuk görünüşlü erkekler. Daha gizemli.. Mesela azını bi açıyor argo çirkin bir şive veyahut çıkan kelamlarda zerre beyin damlası yok. Bence lider soğuk görünüşlü ve inek aynı zamanda eğlenen
Kadınlar karizmatik ve her yönden güçlü erkek sever. Bu kritere uyuyorsan yaptığın şey sempatik gelir, uymuyorsan aynı hareket itici gelir.
Hem ciddi hem sempatik olabilen tercihimdir. ilgilenenler eglemesin. Bu sıcakta erkek mi sevilir be.
Kadınlar gratis sever.
Dışı buz, içi bal sever.
Dışardan bakınca ciddi ama içinde sempatik bir kişilik barındıran erkek sever.
bir öznel düşünce örneği olarak ;

(bkz: şerefsiz seviyorum ben)
bir bayan şu hedeye cevap vrsin
ona göre hareket etmeyi planlıyorum .
Insan sever insan. Bi kadinin her ani ayni mi yani en yakin arkadasla sohbette asla gülmez esprili bie olay anlatirken ana haber spikeri gibi bir tavirla anlatirda bu onu ciddi bir insan sifatina sokup mumkunler kategorisine dahil eder mi ? Hayat onune ne koyarsa o neyin pesinde kosturursa duygulari tepkileri ona gore degisebilen insan normal olandir. Yoksa mimikleriyle tatli gorunen yada esprili yaklasimlari fazla olan birinin bu tavri tek tercih sebebi olacak kadar onemli bir etken degildir. Yani senden ne beklenirse beklensin sen kendin ol birak onlar beklentileriyle yerinde saymaya devam etsin .