bugün

Şahsi düşüncem. Araba sürmek erkeğin doğasında vardır. Kadınlar erkekler kadar yapamaz. Bunu kendileri de biliyorlar.
Ben bi drift yapiyim da ondan sonra karar ver.
Kardeşim kadınlar kaza yapmaz, kadınlar kaza yaptırır.
Açıkçası yarrak gibi araba kullanan erkek arkadaşlarım olduğu için bazı kadınların özellikle tebrik ediyorum on numara araba kullanıyorlar.

Ayrıca erkeğin doğasında araba kullanmak vardır ne demek aminakoyim.
kesinlikle yüzde yüz gerçek olandır. kullanmasınlar sırf zarar. evet.
katıldığım önermedir. yüz metreden belli olur bayan sürücü. şehir içinde yolu ortalayıp 50 km hızla gidip kurallara uyduğunu sananları var. vites değiştireyim derken şerit değiştirmeleri konusuna hiç girmiyorum durum bu derece vahim.
acemilik dönemlerini lunaparkta çarpışan arabaları kullanarak atlatmalılar, zira ki çoğu ustalaşana kadar arabada yamulmadık kaporta kalmıyor.
(çevremdeki araba kullanmayı yeni öğrenen kadınların arabalarından gördüklerimden bahsediyorum)
sayın cumhurbaşkanımız ülkemizin başkanı olduktan sonra ve rejim değişip de yüce islam dininin kuralları geçerli olduktan sonra kadınlar değil araba kullanmak otobüste bile yolculuk edemeyecekler. **
Kadınlar araba kullanmaya devam ederlerse insan nesli kısa sürede yok olacak gibi.
Genel olarak kimse araba kullanmamalı diye genişletilebilir.

Kendi kendine giden arabaları ne zaman üretecek bu capon abiler...
tam tersi erkekler kullanmamalı. Kadınlar daha dikkatli.
tanıdım seni.

görsel

sen suudi müftüsüsün

dünyada sanırım bir tek suudi arabistanda uygulanan kural.
katıldığım önerme. evimize, sevdiklerimize sağ salim dönebilmek için kadınları trafikten temizlemek gerekir.
yarı yarıya haklı bir istektir.

kadın var senden benden daha iyi araba kullanıyor. daha dikkatliler kurallara daha fazla uyuyorlar. görünce maşallah diyorsun ve feyz alıyorsun. misal sinyal veriyorsun dönerken veya sağa sola dalmıyorsun darlanıp darlanıp.

kadın var diğer kadınları da batırıyorlar. sadece hemcinsleri değil şoförlükten soğutuyorlar adamı. sinyalin ne olduğunu bilmezler, park konusu zaten fecaat, bir elleri direksiyonda iken diğer ellerinde 4 farklı iş ( cep telefonu, sigara, makyaj, içecek ) yapmaya çalışıyorlar, sol şeridin neden sol şerit olduğunu bilmiyorlar, aşırı sinirliler bir de..
kaşarlar trafiği katletmesin diye evet kulllanmamalı. yarım beyinle doğdukları için bunların araba kullanmak ne haddine. ahalk açısındanda trafiğin içine ediyorlar. böyle olmaz.