bugün

Hiçbir kadın yazarımızın kanıtlayacak bir şeyi yoktur. Bunu uzun uzun konuşalım sevgili kadın yazarlarımız.
bildiğin sazan avı.
sözlükteki kızları ifşa ettirme çabaları vol. 5945842
Bir abazan söylemi ve katılmadığım kampanya. Yani şimdi ayıp oluyor. Ben istesem sıralı tam liste verebilirim hatta çıplak pozları da var elimde hatta ve hatta fetişleri için ayak fotoğrafları bile var ama olmaz yani. Mümkün değil olmaz.

(bkz: hepsi benim bebeklerim)

Ekleme: ciddi mi sandınız lan *
ispatlamaya gerek yoktur.
Ben olsam atacağım fotoğraf (bkz: http://www.nahcek.com/images/nah.png)
Sağ baldıra nicklerini yazıp atsınlardır efenim. Evet kadın baldırından belli olur.
(bkz: aç aç)
(bkz: adam sapığın teki çıktı rıza baba)
(bkz: mömme)
sazan.avi kampanyası başlamıştır.*
bu ne cüret yahu. saçma kampanyadır. burası bir sözlük. nasıl söylersiniz böyle bi cümleyi o masum kızlara. kimse ispatlamak zorunda değil.

http://inciswf.com/adiler.swf
bir erkek yazar erkek olduğunu ispatlasın kampanyası değildir.
Abazaliktan olen yazarlarimizin seve seve destekleyecegi kampanya. Ne umutsuz insanlar var lan sozlukten kiz kaldirmaya calisiyorlar. Sozlukteki kizdan ne beklersin abi pc basinda pinekleyen, sisko kizlar onlar.
"allahını seven meme açsın da göreyim" kampanyasıdır.
sözlükte kadın yazar bulamamış yazarın başlattiğı kampanyadır. Bulursan bizede haber ver.
asla belli etmez belli ederse ne olacağını biliyordur.
abaza yada boş gezenin boş kalfası olanların oluşturduğu bir kampanyadır. çok gereksiz olduğu kadar hiç bi kadın yazar kendini burada açıklamaz diye düşünüyorum.
böyle bir uygulamaya ihtiyaç var. önüne gelen feyk hesap açıp ben gadınım diyerek prim yapıyor. gerçek kadın yazarlar kendilerine güvenmemizi istiyorlarsa meme ve vajinalarının fotoğraflarını atsınlar ki bilelim kim kadın kim değil.
destek verdiğim kampanya. kimin ne olduğunu bilmek gerek sonuçta. ha sarışın olanlarda dip not olarak da belirtmeliler.ewed
Yalnız buna kadınlar misilleme yaparsa çok pis görüntüler ortaya çıkar haberiniz olsun.

Boy boy penis fotoğrafı yollayacak %80i zor tutuyoruz sözlükte zaten.
görsel