bugün

Dünyadaki en güzel şeydir. Göt gibi göt olcak ama.
görsel

görsel

görsel
Yalanır.
görsel
beyaz iç çamaşırı kadar libido katili bir şey yok şu dünyada. isterse dünya güzeli olsun.
popo bebekte olur. bunlar göt.
herif popo yalamak istiyormuş, yalarken bokları da iyice yala ki aromasını da hisset. Ulan ne günlere kaldık be, ne iğrenç yaratıklarsınız.
Doga yürüyüşlerinde rast gelmek, o güne sevinç katar
görsel
kırk yıllık kampçıyım öyle büyük doğa görmedim.
görsel

görsel

görsel
Allah rizasi icin niyet ettim döndük yine göt meme resimlerine.
Kim ne derse desin erkeklerin odak noktasıdır. Evet.
camiada paket olarak da bilinir.
diğer adı "kase" olan oturma organıdır...

"40 yıllık yoğurtçuyum böyle kase görmedim" cümlesinde yer alan "kase", kadın poposudur.
bugünkü serimizde iç çamaşırı belli olan kalçalar derledim arkadaşlar. öyle taş gibi dolgun kalçalar değil ama tahrik edici kalçalar. bilin istedim. beğenmeyen arkadaşlar olursa da şimdiden özür dilerim. bir dahaki seri çok farklı olacak. beklemede kalın..

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
Püüü sapıklık lan bu hepsi gizli çekim sil la bunları göt..
bakmıycam bakmıycam bakmıycam bakmıycam bakmıycam bakmıycam bakmıycam bakmıycam bakmıycam...
Memelerden sonra iyi geldi. Sağol birader.
ibnetlik paylaşım kardeşim.
Bir çift lobdan ibarettir.
Doggy pozisyonunda erkeği hipnotize eder. Hele o esnada dayanamayıp oral seks yapmaya başlarsanız ister istemez ısırmaya, öpücükler kondurmaya ve deliğe dil atmaya başlarsınız. Çok tehlikeli.
görsel
Kalabalıkları harekete geçirir. Devrimcidir.
görsel
Ilk fotodaki omuzlara ve saclara ilk bakan benmiyim acaba.
evet arkadaşlar. size yeni paylaşımlarımda, özenerek ve beğeneceğiniz bir seri hazırlayacağımın sözünü vermiştim ve sözümü tutuyorum. umarım beklentinize değmiştir. beğenmeyen arkadaşlar olursa şimdiden özür dilerim. keyifli seyirler.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel