bugün

insan ömrünü haatını siken genelde
boşanmaların ana nedeni olan kadıının çok
konuşması erkeğin kafa etini yenmesidir.
bunları görünce evlenesim kaçıyor aq.
Canıma kıycam yemin ederim intihar edecem artık. Burnumdan geldi 2 aydır amk aynı evin içinde. Corona mıdır ne sikimdir bitsin artık. Dayanamıyorum yeter. Sokakta yatcam amk artık huzurum olsun yeter. Nedir bu karılardan çektiğim benim...
(img:#1980822)
Kadın ve dırdır ne slakası var ya ???
ailede huzursuzluk sebebi.
susan versiyonları daha kötü beyler.
acilen suç kapsamına alınması gereken psikolojik harp unsurudur.
Sabahtan akşama kadar içine sığamadığı pijamalarının içinde tv karşısında kısır börek tıkındığı için dırdır etmeyi kendine hak bulan oksijen israflarınıda gördük ya çok şükür.
seven adam çeker demeyeceğim çünkü sevdikten sonra onlar dırdır gibi gelmez adama, flörtün ya da artık arandaki bütün sevgi ölmüş olan karın konuştuğu zaman dırdır gibi gelir, sevdiğin kadın konuştuğu zaman değil.
onu bile özledik..

normalde dayanılmaz.
Allah'ı bile günaha sokacak kapasitededir.Haşa.
para sesi su sesi kadın sesi,
parayla su malum. kadın da nesi ?
bu sözü söyleyen çok hata etmiş,
bilmem ki dırdırın güzel neresi.
abi düşünüyorum da adam karısını mı dövdü, gidip hastaneden darp raporu alır vs ama bunu nasıl ispatlayacaksın.

yan dairemde oturan tahminen 2 yıllık evli bir çift var, kız o kadar çirkef ki sürekli hakaret ede ede bağırıyor, yüksek sesiyle sürekli çocuğa çemkiriyor, çocuğun anne babasına kadar hakaret ediyor. he derseniz ki "dinleme kardeşim niye dinliyorsun" yok arkadaş daha 2 gün önce kulağıma askerden kalma tıkaçları tıktım o halde kızın sesini duyuyorum gerisini sen düşün.

sanki kızla evliymişim gibi o her bağırdığında ben rahatsız oluyorum, yemin ederim artık sesinden tiksinti geldi. şimdi bu çocuk bunu nasıl açıklayacak! ulan bu adamın beyninde olan tahribat yemin ederim dayaktan olan tahribattan daha ağırdır.

zor işler abi bunlar, insanı evlilikten soğutuyor şerefsizim.
Hele feminist ve solcu * ise hiç çekilmeyen dırdır türüdür.
Çekilesi değil.
ata sporumuzdur.
hiç çekilmez hele ki baş ağrıyorsa daha da çekilmez bir hal alır. evlerden ırak.
Buna sebep olan yine siz erkeklersiniz.. konuşana değil konuşturana bakacaksın.. sen vazifeni sorumlulugunu bilmezsen kadın da konuşur tabi..
Ondan sonrada kodonlor çok dor dor yapayor diye çemkirir bu salaklar söylettirme sorumlulugunu bil onlarda dır dır yapmaz.. bunuda mı ben öğretecem size te allam.
Hiç çekilmez. Çekemeyecek erkeklere söylüyorum, kesinlikle ve kesinlikle evlenmeyin. Sonra kadınlara saldırıp bizim adımızı kötüye çıkarıyorsunuz.
Temsili:

görsel
Her seyi kusursuz ve zamanında yapmak isteyip yapapamakla sonuçlanan eylem butununde, yasam butununde dille dısa vurulanıdır.
Yok efendim o terlik orada ne arıyormus, yok efendim seslenmis duymamısız, yok efendim kafirmisim,yok efendim bu paspas niye ıslak, cekil ayagımın altından..
Guzel canınızı sikko sikko seylerle uzup, icinizi eritiyosunuz. Ustune insanları, erkekleri, kocaları,sevgilileri uzuyosunuz. Sevgili hanım arkadaslarım, hem cinslerim amını terligini sikeyim, amını evini temizligini, komsunun bilezigini sikeyim. Uzmeyin kendinizi ve sikmeyin milletin beynini.

Kafanız rahat olsun, pislik mutluluktur. Yatın ulan ne bu dırdır.

Harbi diyorum konken partisi yapın, gobekli teyze partisi yapın, oturun saatlerce duvara bakın(on numaradır), uyuyun, dinlenin, yuruyun,gezin,gulun, sevisin. derdiniz varsa anlatın. Ama lutfen no dırdır. gereksiz bi kere..uzulmeyin harbi diyorum ya.
sizi seviyom, bu arada cok guzel yemek yapıyosunuz..
çok hoş bişey.... devam etsinler.
(bkz: telefon kıracak kadar lüksüm var kızlar slm)
geleneksel olarak telefon kırmama neden olan, insanlığın başına gelmiş en büyük belalardan birisi.