bugün

Sabrınızı zorlayan ve hak ettiğiniz değeri vermediğini,sizi oyuncak gibi kullandığını düşündüğünüz kadınlar.
Aldatılmak olabilir.
Vermemeleri. Umut verip vermeyenleriyse katledesi geliyor adamın.
kadın düşmanı değilim. o tatlı, pıtırcık, güzel, seksi ve yürüyen erotik canlılara düşman olmam. benim düşmanım türk kadınlarıdır. hepsi diyemem ama türk kadınları insanı hayattan da soğutur karşı cinsten de. iletişim kurmak zordur. çünkü kendilerini arşta zannediyorlar. tavlayamak zordur. paraya ya da tipe bakıyorlar. tavlarsın triplerini çekmek zorunda kalırsın. yatağa atarsın seni tatmin edemezler. evlenirsin kocam bunu al kocam şunu al. kıskançtırlar sana adım attırmazlar. insanı boğarlar. çoğu güzel değildir ama kendini beğenmiştir. yine soğuturlar. anlayacağınız biz türk erkekleri, türk kadını düşmanı olmayalımda kimler olsun.

ayrıca erkekler ölsün diyen türk kürt avrupalı farketmez tüm kadınlara ve aşırı feminist olanlara düşmanım. o ayrı mesele.
kadınlar her zaman hayata 1-0 önde başlıyorlar.

bakmayın öyle eziliyoruz büzülüyoruz dediklerine, ezildikleri tek yer yatak (kanepa 3'lü koltuk masa üstü veya yerde halı üzerinde) aslına bakarsanız yer sert ise onlar üste çıkıp bizi eziyor ya, neyse...

metro da otobüs vb yerde bir erkek biletim yok dese bilet akbil basın dese "ibne şimdi bozuk para vermez, ben de para üstü verecek bozukluk yok. delikanlılık yaparız lavuğa kıyak yaparız para almayız, siktiret" derler.
oysa bir kadın bilet akbil istese kuyruk oluyor ve para da istemiyorlar, milletin paçasından centilmenlik akıyor.

yolda karşıdan karşıya ben geçerken şoförler gaza basıyor, az daha beni ezecek ama kadın geçerken frene basmaları yetmiyor bir de buyurun diye yolun karşısına davet ediyorlar.

hastanelerde kadın hastalığı bölümü var, erkek hastalığı diye bölüm yok,; koskoca tıp kadınlara kıyak geçiyor.
ulan kadınlarda ki vajina kadar bizim penisimizin değeri yok.
erkek hastalığı olmuyor demeyin, örn: testis kanseri erkeklere has bir durum değil mi? prostat rahatsızlıkları (hormon metabolizmasıdır. Prostatta, erkek cinsellik hormonu testosteronunun , dihidrotestosteron (dht) olarak adlandırılan biyolojik olarak aktif bir forma dönüşmesi) erkeğe has bir durum değil mi?
vs.
vs.

ne bileyim, bir kadın vibratör alınca "sadece biraz eğlence istiyor" oluyor.
ama bir erkek 240 volt fuckmaster pro 5000 patlamaz/yırtılmaz kauçuk kaplama ve özenle dizayn edilmiş gerçek deri hissiyatlı 6 kat ayarlanababilir hızda titreşimli vajina, ince jelatin ve su geçirmez yapışmaz elastik kauçuk kaplama anüs, özel japon harikası isteğe göre şişirilebilen iç jel slikon, deri hissiyatı kaplamalı kauçuk kulak memesi kıvamı hissiyatında göğüs ve isteğe bağlı dahili 7.1 surround ses sistemli gerçekçi orgazm özelliklerine sahip babydoll için 700 dolar bayılıp (kaliteli olsun dersen 1500 dolardan başlıyor) bebek alınca erkek sapık oluyor.

eşcinsel deneyim yaşamış kızları düşünün, bu sorun olur mu?
kızlar bile kendi aralarında "hayatım bu erkeklere bak, çomar kıro görgüsüz sevmeyi bilmiyor, kadına saygı duymuyor, kadının ruhundan anlamıyor bla bla bla" bahanelerle eşcinsel ilişkilerini savunur.
zaten erkekler için sorun değil, iki kız sevişirken "aaaa sapıklara bak" diye taş atan erkeği daha insanlık tarihi boyunca doğuracak kadın doğmadı.
bırak iki kızı sevişirken gören erkeğin taş atmasını "3'leyelim" diye kendini kızların arasına atar.

ya eşcinsel deneyim yaşamış erkekler...
vvvvay ibneye bak, sen erkek misin, asın bu sapığı.
aynı hoşgörü anlayış erkeklere gösterilmez.

lezbiyen biri arkadaşlık yap, evlen, flört et seviş sorun değil.
kadın ya...

ama homoseksüel bir erkekle evlenmek sevgili olmak arkadaş olmak sevişmek şöyle dursun, yol sormaya kalksan biri seni görse "aboooooo, sen eşcinsellerle mi konuşuyorsun çıkıyorsun sende mi kırdırıyorsun?" olur.

valla böyle binlerce örnek veririm de...
neyse, düşününce kadına düşman olanlara kızmıyorum.

edibüdü: burada kadın düşmanı diye (beni) etiketlemeyin ve bayramlık ağzımı açtırmayın. amele kezban feminik takımına zekalarının anlayacağı şekilde insan davranışı ve sosyal ekonomik kültürel vb açısından cinsler arası tepkimeyi işledim. daha uzun yazmadım ki; anlayacak insan da burada pek yok. ekşi şeyler de işlediğim bir konuydu.
kendi kuruntunuza kapılmayın, kadınların size düşman olmak gibi bir niyeti neden olsun.
(bkz: vurduruyordur)