bugün

kanal gezerken o kadinin o tiftik saclarini soluk suratini gormekten biktim.
Doğrudur. 4 bölüm sonra final. Karar kesindir.
Şirin çok tatlı.
Sefalet bir dizidir. Her ne kadar televizyon izlemesem de gördüğüm bütün fragmanlarda kadın ağlıyordu.
Çok zorlama dizidir.

O kadar bölümdür ne anlatıyorlar merak ediyorum. Fragmanları bile sıkıcı...
feminizm propagandası yapan rezil bir dizidir. yasaklanmalı.
Bir adamlar şarkısı. Baya da tatlı canlı dinlenince daha tatlı.
Ceyda emre/ arif bahar olmayacaksa final yapın gitsin evet.
Kadının başına gelmeyen kalmadı. Ne kadınmış be. Evet.
Dram sevmiyorsanız, güldür güldür show, çok güzel hareketler bunlar, izleyebilirsiniz.
bu ne lan karı gibi tatlı karı gibi mekan karı mısınız lan siz, repliğini aklıma getirmiştir.
Sarp karakterinden nefret ediyorum gebersin ya. Ona buna pislik kahveci diyor yazık.
Niye ceyda emre aşkı olmadı ya. Emre karakterinden nefret ettim, para mı arıyorsun yok bilmem ne diye saçmaladı herif ya.
bayılıyorum cinsiyetçi dizilere, tiplemeler falan harika, konu belli zaten, sahi yok mu bilim-kurgu temalı bir şeyler, yoksa benden mi bir atak bekliyor bu senaristler?
Bahar kim öyle bir dizi mi var?
ben de bunu merak ediyordum.

var mı arkadaşlar izleyen?
Kayınvalideme ne zaman gitsem maruz kaldığım dizi. Acıtasyon ve kahır dolu, oyuncuların gözlerinin ucunda sürekli bir gözyaşı... Dayanamıyorum üstadım.
Kadın kanserden ölmeyecek diye tüm etrafındakiler sürüne sürüne bir hal olduğu dizi. Evet.
sürekli ağlıyorlar amk. eski türk filmlerinden daha kötü.
ilk başlarda severek takip ettiğim bir diziydi ama sonra biraz saçmalamaya başladılar.
Sürekli kızım dizisi ile kıyaslanması sanırım benzer konulu olmalarından kaynaklı. Zaten bu dizinin birini izleyen diğerini de izliyordur. Bu bölüm hem ufak da olsa gelişmeler oldu hem içimi şişirmedi enteresan. Pek uzuyordu konular.

O değil de sen ne mükemmel kadınsın Ceyda. Başından beri favorim. Sanırım dizide o üçlüden en olabilecek olan öldü. Ceylan'ın oyunculuğu sayesinde yelizin ölümü konusu diri kaldı.
Bugün hep hayal ve müzikle geçirdiler bu bölümü. Kızım dizisiyle eşitler bence. Onu da izliyorum.
bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan dizi.
Tatilde olan dizidir.
Hayallerimizle oynamayin olum.
birazdan yeni bölümü başlayacaktır. sevenlerine saygı ile duyrulur.