bugün

kadın, anne ise, bedeni değerinin kıymetini evladı hesaplayamaz.
small medium large xlarge xxlarge xxxayi.
ben bir kadının ortalama 80 kg. geldiği lafına takıldım. Ortalaması buysa artık, şişmanını düşünemiyorum bile.
hayat kaynağı olduğu için paha biçilemezdir. yanlış kullanımdan müessesemiz sorumlu değildir.
iki harfli organı ile dünya' ya hükmedebilir.
erkek egemen tonun yıkıcı etkisine maruz kalmış bu kötü dünyada, sıcaklığın, sanatın ve sevginin hissedilebileceği tek mabettir aslında.
bu basligi acabilmek icin insanin nasil derin bir kisiliksizlik icinde debeleniyor olmasi gerekir acaba?
(bkz: onun bedeni onun kararı)

yorum yapmak bize mi kalmış.*
insansa değerlidir, insan değilse değersizdir.
Olaya sadece kadın bedeni gözüyle değilde insan bedeni gözüyle bakmak lazım. Bedenlerimiz maddi olarak incelendiğinde en kalitelisinden sadece bir kaç kalıp sabun yapılabiliyor. Yani biz bedeni maddi olarak incelersek beş para etmediğimizi görürüz. Bu kadın bedeni için de geçerli. Sadece cinsel obje olarak görecekseniz kadın bedenini erkeklerin ilgisini kırkına kadar makyajla çekebilecek et parçasıyla karşılaşırsınız. insanın asıl değeri manevidir. insanlara gösterdiğiniz saygı kadar değerli ve hayal gücünüz kadar var olursunuz.
35-40 liradan başlıyormuş.*
her kadın, kendi değerini kendisi belirler.

bazı kadınlar bedenini 30 liradan satıp, özgürlük vs adına sağda solda "bize değer verilmiyor" yürüyüşü yaparken,
bazı kadınların ayaklarına cennet serilmiştir.

şimdi tekrar düşünün isterseniz, "islam kadına değer vermiyor" cümlelerinizi.
kadin allahin erkege emanetiyse eger degeri bu dunyadaki olcu birimleriyle olculemeyecek derecede yuksektir.
erkekler için kullan, zevk al, değiştir yada at kadınlar için kullan, zevkine bak, çıkarlar için öne sür kadardır günümüzde. asıl olması gereken ise bir değer biçmemek hiçbir şekilde.
Kimisi taze kaşar fiyatına kimisi paha biçilemez hazine bedeline. Bu kadının tutumuna ahlakına bağlı olan birşey.

Kalite kadına göre değişir.
içinden çıktığınız vajina'ya hürmet ettiğiniz kadar olan değer.
kadın zamana karşı her zaman değer kaybeder. o yüzdendir kadınlar yıllar geçtikçe daha mutsuz olurlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar