bugün

merak edilen seksi kokudur. kadın güzel genç ve bakımlıysa tabi. değilse öğğğğ durumları yani *
sevgili kişisi çıplak ayakla boka bassa çiçekler ayağında açıyormuşçasına kokar sevene. gerisi izmir tulum, teneke.
en güzel kokudur.
ayak kokusunun güzeli olmaz, o kadar da değil.
kadın ayağı kokusudur. aslında paket yapıp satmak lazım lan. fetişistler alır bunu amk. kullanılmış çorap satan bir kadın vardı sözlükte başlığı açılmıştı.

(bkz: 07 ekim 2013 sözlüğü fetişistlerin basması)
nazım hikmet çok güzel anlatmıştır bu kokuyu.

--spoiler--
Hoş geldin kadınım benim, hoş geldin,
Ayağını basdın odama,
Kırk yıllık beton, çayır çimen şimdi,
--spoiler--

ahmet kural'da çok güzel seslendirmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=4z-Xw8LpsI0
şu an sahip olduğum * bi ayakkabım vardı ve bugun onu giymek zorundaydım ve de ayagımı kokutuyor.işin kötüsü çok kaliteli bi ayakkabıydı çok para verdimdi nası kokutuyo anlamış değilim.

tenle karışık bi havasızlık bi böyle deyişik bişey kokusu barındıran.tarif edemedim ama kötü degil.bi de leş havasız kalmış kapalı ayak kokusundan bahsetmiyom.bazı babetler falan güzel kokutuyo ayakları.yani kokutuyo ama güzel kokuyo.
çok seksi bi kokudur....hele oje kokusuyla karışırsa....
(bkz: nası bi tarikata denk geldik lan)
fetişistleri rahatsız edecek kokudur. ayak kokusunun güzeli mi olur olum?
hostes ve bankacı karılarda çok seksi olabilen kokudur....deneyin ve görün mk...
Bakımlı ise güzel kokar.
mis giibi kokudur. içe çekilir ve ohh denir.
siz çıldırmışsınız.
Ayak ulan nasıl kokacak. Panço kokar amk ayağı.
kezo ayağıysa kötü kokar demişti erocto reis.
Yazılanlara bakıyorum ve şunu söylemek istiyorum, Siz neden Mağaranızdan çıktınız ?
ne kadar sapık varsa donuza ekledim.
Meriçler için şiir kokar.
Herhangi bir insanın ayağına koklayacak kadar yaklaşmadım hiç. Ayaklarım başıma ne kadar uzaksa ben de ayağa o kadar uzağım.
Kadın veya erkek fark etmez kötüdür.
O allan paçoz ayağı boydan girsin onlara usualsuspects midir fetişmidir ne s*kimse işte.

Yallah gidin başka sefil ülkeye koklayın bakalım o leş kokuyu nasılmış.

"ay tötüm” der yoluma bakarım.

Offf yeter artık ya.