bugün

hz eyup aleyhisselam sabrı taşıyor olması yada uzakdoğuda ruhsal öğretilere katılmış olması ihtimali yüksek olan erkek. 3 hamlede rahatça girilebilecek uçak hangarını andıran genişlikte bir bölgeye 72 farklı atraksiyonda girmeyi beceremeyen kadın şüphesiz erkeğin çileden çıkmasına sebep olacaktır. bir bütün olarak beceriksizlik temalı bu olaylara şahit olup tepkisiz kalan erkeğin erkekliğinden şüphe ederim ben. bu arada kızlara tavsiye eğer böyle bir tipitip bulursanız hiç bekletmeyin aşık olun direkt. *
berbat park eden ve berbat araç kullanan erkek şoförleri temize çıkaran erkektir bu.
trafikte erkek olmadığıma şükür üstüne şükür ettiren erkek şoforlere burdan selamlarımı yolluyorum.
lütfen kabul buyursunlar.
erkek olsaydım kesin döverdim bir kaçını.
öyle bir erkek yoktur.
(bkz: topla gel nalan)
sus pus oturacağına ya da car car konuşacağına dışarı çıksın da komut versin dedirten erkektir.
ibnedir.
dilsizdir... hatta kördür...
peygamber olabilir. öyle sabır anca peygamberde olur çünkü.
yok öyle bir erkek.
henüz doğmamış, doğurulmamıştır. doğduysa da mağarada felan yaşıyordur.
bunu mu demek istediniz?

(bkz: araba park edemeyen erkek)
geçen gün karşılaştığım bir olayda gördüklerimi aynen anlatıyorum sizlere.olay en öndeki kadın sürücü,arkasında taksici ve benim aramda geçiyor.

hafif bir rampadayız.kadın aracını park etmeye çalışıyor.ileri alıyor,döndürüyor geri geri geliyor.yok. giremiyor.bu şekilde 3-4 kez yapılan denemelerin başarısızlıkla sonuçlanmasından sonra taksici abi kayışları kopartıp,küfür kıyamet taksisinden iniyor.hanım efendinin uzun uğraşlarla park edemediği aracını tek seferde park ediyor.söylene söylene aracına geçiyor.ve mutlu son.

yani anlayacağınız öyle bir erkek yoktur.
evliya olmuştur ya da meczup. anlaşılamamıştır.
kendisinin bile park edemeyeceği yere parkeden kadını * görünce dili tutulan erkektir fakat kendi başarısı değildir tamamen bilinçaltının yanılmasıyla vücudun verdiği reaksiyondur. şahsımca merak konusu olan ise konuşmayı tekrar başarabildi mi?
tebrik edilmesi gereken erkektir.
park edilen arabanın kendisine ait olmaması muhtemel erkektir.
insanın hata yapa yapa doğruyu öğrenebileceğine inanan insandır.
her konuda kendilerini kadınlardan üstün sanan erkeklerin araba park ede(meye)n bir kadın gördüklerinde asla başaramadıkları bir durumdur.

şöyle ki, böyle bir vakaya bizzat tanık oldum. günlerden bir gün sayın iş arkadaşlarımla kolektif bir çabayla araba park etmek için uğraşırken arkamızda beliren bir grup erkeğin içinde bulunduğu diğer bir arabayla olay giderek büyüdü. arabayı doğru dürüst park edemediğimiz için yol kapanmıştı ve arkadaki araba geçemiyordu. galiba 1 dakikadan az bir süre sabrettiler. Sonuç ise birinin arabadan inip, buna izin vermeye mecburmuşuz gibi arabayı yolu açacak şekilde kenara çekip- doğru dürüst park etmedi bile puşt- basıp gitmesi olmuştu. bu olay gururuma çok dokunmuştu, elimde silahım olsa lastiklerine sıkacaktım ama durum da ortadaydı, araba park etme özürlü bir arkadaşım vardı yanımda...
uyuyordur, yada ölmüş de olabilir derhal nabzına bakılması gereken erkektir.
arabanın dışındadır aslında kadın onun sesini duymuyordur ya valla.
(bkz: sabır küpü)
Peygamber sabrına erenlerden.
yapılması neredeyse imkansız olan olaydır.özellikle park edilen aracın ön veya arkadasındaki araba benim arabamsa imkansızdır,göz teması kurup aracın benim olduğunu daha dikkatli olması gerektiğini bi şekilde belli ederim.
tabutta röveşata yapabilecek erkektir. Türbülans, deprem her koşulda yerinden kımıldamayan ve kafasınca keyfini çıkaran erkektir. Hazır hızımızı almışken, çıplak ayak, dağ-bayır yürüyen semih saygıner dir diyeyim. Semihcan ın durumu da amma nick-entry uyumunu andırıyor değil mi? 'sağlam basıcan şu hayatta'.
ağır depresanlardan herhangi birini kullanmaktadır. paniksiz , stressiz rahattır. olması gerekendir.
(bkz: kadınların erkeklerden daha çok güven vermesi)