bugün

Acıtır.
fenerbahce nin zikinde değildir.
ağlatır.
kanatır.
kanırtır.
samiyene şampiyon çıkmak kadar acıtmaz...
şuursuz taraftarın kadıköyü yakmasına sebebiyet verir.
galatasaray spor klubünün gün itibariyle gerçekleştirmiş olduğu olay.
güzel siktiniz, bu da kupanız. seneye tekrar bekleriz gibi bir anlam çıkmaktadır.
hasan şaş'ın bayrağı göbeğe dikmesi lazım, dik lan dik gel...
normal lig liderliğini de kadıköy'de ilan etmiştik. şampiyonluğu da kadıköy'de ilan ettik. çok ağır oldu bu.
fenevlilere ağır gelen olaydır stadı yaktı adamlar.
100. yıl şampiyonluğunu Ali sami yen de ilan etmek kadar tatlı değildir.
türkiye kupası versiyonundan sonra istek üzerine çekilen devam filmi.

(bkz: ulubatlı souness)
kendilerini tatmin ediyorlar yazık .sanki sahada fenerbahçemi eze eze, gol atarak şampiyon oldular? merak edilen bir şey var ki o da şu; galatasaray'ın her zaman iyi futbol oynayabileceği garantisini insanların nasıl düşünebileceği.hadi şu zamana kadar iyiydin de, kadıköy'de neden o kadar berbattın? ve ne zamana kadar iyi futbol oynayacaksın? hazıra konulmuş liderlik ve bedavaya alınmış bir şampiyonlukla nasıl gurur duyuyorsunuz onu anlamıyorum.

Şükür ki biz fenerbahçeliler türkiye'de ilk kurulan türk takımıyız . ya sizler? Evet sizleri sevmiyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=q4rfLSIOmIQ&feature=share
adama ışık kapattırır.
bir de *ok atan taraftarlarını ağlata ağlata şampiyonluğu kutlamak varki işte o paha biçilemez...

cimbom kadıköy'de şampiyon olabilir bu da sizi bozabilir...
Galatasaray sayesinde şerefli bir kupa görebilmektir bir fenerli için.
hafıza kaybına neden olur.
Bundan bir kaç sene evvel Fenerbahçe Ali Sami Yen in son derbisinde stadı taraftara yıktırmıştı. Sahaya da bildiğin su istasyonu kurmuşlardı.Hatırlamazlar.Onlar başka şeyler hatırlarlar. Cicidir onlar.
sırf şu yazımdan dolayı kötü oy almam beni çaylaklığa düşürsede ,ben yine fenerbahçeliyim !!!!
1991'de beşiktaş'ın fenerbahçe'yi 2-0 yenerek başardığı olay. beşiktaş bu şampiyonluğu stadyumda taraftarıyla beraber doyasıya kutlamıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=Box_7zybzJ8
(bkz: kadıköyde maç kazanmak)
kadıköy de bılmem kac zamandır mac kazanmayı vs yı gerıde bırakan lafını bıle ettırmeyendır. kupa kaldırmak bu dahası mı var? *
(bkz: fenev yazınca bir bok olduğu zanneden piç)
bi siktirin dediğim olaydır.

sen adamı kaç yıldır orda yenemiyosun bi de 0-0'la kale önüne etten duvar örüpte kupa aldın şimdi gelmiş "kadıköy'de kupa kaldırdım" havası yapıyosun.

lan şu cincon olmasa neye güleriz şu hayatta hocam?
kutlu olsun güzel hadisedir vatandaşlar sevinmiş bitmiştir.

ülkenin içine sıçılmak üzere hala holiganlık yapanlar var acınası haldeyiz lan. hepinize acıyorum!