bugün

dün gece gördüğüm rüyada kadir abimiz babamızın cenetül bakide türkiyeye doğru bakıp iç geçirerek kemalistlerin bir gün gerçekleri göreceğini bana kabrimin başında dua edeceklerini demesi durumudur. evet..

görsel
itin duasi gercek olsa, kadir misiroglu cennette olurdu - atasozu
(bkz: yunan cenneti)
Kafir mısıroğlu rüzgara göre yelken basan, devrin adamı bir dincidir. Asla gerçekten samimi bir dindar degildir. Olsaydı zaten ibadetini eder sevabını kazanırdı. Dini kullanarak televizyonlarda kanal kanal gezip, böyle kutsal bir olgu uzerinde para ve şöhret elde etmezdi.

Bu donem iktidar dinci oldugu icin moda dinci gorunmek, ataturke ve kemalistlere kufur etmek.
Kafir mısıroğlu cumhuriyetin ilk yıllarında yasamış olsaydi o zamanki duruma göre safını seçecekti.
Her neyse, allah kulunun samimiyetini, niyetini bilir muhakkak. Ona göre de yerini belirlemistir. Ama bu adam dindar falan degildir devrin damarina göre serbet veren prensipsiz karaktersiz biridir.
Gözümde böcek kadar degeri yok munafık kafir mısıroğlunun.
doğru şuan muhtemelen eşşek cennetinde.
yunanlarla sirtaki yapıp mısır koçanlarını fitil niyetine alıyordur....
hiç şüphesiz acımasız gerçeklerden biridir.
yalancilar cenneti.
kazık kazık gezdiriyorlardır şimdi onu.
(bkz: eşek cenneti)
kendisi eşekler cennetinde.
kendisi cennette değil, ceday hayaleti olmuştur. bazen tuvalette sıçarken bana görünüyor. taktikler veriyor.

görsel
Kabir azabı çekiyor şu anda.
HURI OLARAK HER CANI CEKENE VERIYORDUR.
vatan millet için ömrünü harcayan birinin cennette olması kadar doğal ne olabilir..
Evet ben gördüm şuan elma yiyor.
(bkz: eşek cenneti)

serbest çağrışım engellenemez.
cennet ve cehennem henüz ortada yok. sizi kandırmışlar, geçmiş olsun.

sözlük formatı neydi?
zall emminin koyduğı kurallar bütünü.
(bkz: kadir mısıroğlu nun cennette olması)
% 99,9 cennette olması durumudur. bu kadar
hak için çalışan hayatını zikir çekme namaza
adayan biri tabi ki cennette olur. evet..
Öşek cennetindedir olsa olsa...

Hayır, o değil, buna verecekleri dişi öşek hurilere acıdım...
olm dinden bu kadar mı bihabersiniz. şu an ölüler berzah aleminde.mizan, terazi, sırat.. ancak ondan sonra.
islami olarak öyle inanılıyor olabilir. kafirler de cehennemdeler o zaman.