bugün

adam bir şeyler söylediği zaman ancak hakaret ederler.

adama hakaret etmeyin iddialarına ve delillerine cevap verin deseniz; cevap veremez deli o derler

deli olan birine sövüldüğünü ne gördüm ne duydum. saçmalığın daniskası bu kemalistler.

adam nasıl koymuşsa dayanamayıp durup durup sövüyorlar *
sicili seceresi bozuk tiplerin ettiği hakaretlerdir. siz kadir abimizin anca ayakkabısını boyarsınız.
"millet sövmekten bıktı siz küfür yemekten bıkmadınız"

(bkz: sun tzu)
gayet mantıklı söylemlerle dolulardır.

--spoiler--

iddialarına ve delillerine cevap verin deseniz

--spoiler--

bir tane "delilli" iddiasını paylaşın cevap verelim. 2-3 ay arayın tüm saçmalıklarını dinleyin belki arada bulursunuz..
helal olsun o başlıkları açan yiğitlere.
Yahu bu adamı hala savunanlar sadece şunu yapsın tarafsız bir şekilde hayat hikayesini bir incelesinler.Bu şerefsiz hain hacı adaylarından para toplayıp üstüne yatmış mı,ingilizlere sığınıp ingilizler lehine casusluk yapmış mı bunları bir okusunlar tarafsız sonra bu şerefsiz fesliyi savunsunlar.
ataturk dusmani olan kimse turk degildir. bu topraklarda turk dusmanlari sevilmez. hadi siktir git simdi.
"Keşke Yunan galip gelseydi" diyebilen, Atatürk'e kin kusmaktan başka bir işi olmayan birine karşı yapılan haklı aktivitedir efendim. Atatürk'ün ruhuyla konuştuğunu iddia eden, Stalin'in Ayetel Kürsi ile Hitler'i püskürttüğünü belirten, Das Kapital'in Marx'a cinniler tarafından yazdırıldığını söyleyen birini savunup put edinmek de ayrı bir kafa olsa gerek.
akli dengesi yerinde olmayan birinden bahsediyoruz arkadaşlar. vatan haini bir delidir kendisi.
böyle aşağılık vatan hainlerini ciddiye alıp saldırmamak lazım aslında ama atalarımız demiş ki; düşmanın karınca olsa bile sen onu fil san. sonra bir takım hain seviciler çıkıp onun düşüncelerine kanarlar falan gerçekleri öğrensinler delilere takılmasınlar.
onurumuzdur. o başlıkları açan yazarlar ne güzel yazarlardır, o başlıklara fesli aleyhinde entry giren yazarlar pek bir güzel yazarlardır.
o başlıkları açan yazarların alınları öpülür.
Kadir mısıroğlu ve adam kelimelerini yan yana gördükten sonra devamını okumayı bıraktım.
Fesinin püskülüne attırayım onun hakiki tarihçi olsa önce fesin ne olduğunu ne tür bir reform hareketini temsil ettiğini bilirdi..
gote got diyen basliklardir.