bugün

Ateistler ve Kemalistler kendisini sevmezmiş ateist veya Kemalist olmamama rağmen bende sevmiyorum! Çok şükür akıl sağlığım yerinde o nedenle sevmiyorum herhalde.
Hazzetmediğim adamdır. Lakin neler yumurtlayacağını duymak hevesi ile anlayamadığım bir şekilde denk geldiğimde programını izlemekten alamıyorum kendimi.
işinize gelemyince adama verebileceginiz tek cevap hakaret etmek oluyor la
Komik şeyler sizi:)
saçmalamanın bütün ülkeleride dolaşan, dolaştıkça bir grup ergen tarafından alkışlanan ne dediği belli olmayan bir garip fani.
fesinin içine işemeyi çok isterdim.
O değilde, bu malı savunan adamlar var "bak kadir mısırlıoğlu şöyle diyor" falan diye. Amk konuşması, duruşu, sözleri, her boku falso. "Söze bakarım söz mü diye, söyleyene bakarım adam mı diye" gibi bir sözü duymadınız mı?

Her şeyi geçtim. Bu kişi kendisine neden "üstad" diyor? Yahudilikte önemli bir sözdür.
(bkz: orospulari severim lakin çocuklari lütfen)
Fesiyle dusunemedikleriyle gundemde kalmaya calisan antika saklabandir.
(bkz: kadir özpatlamışmısırcıoğulları)

(bkz: mısır kadiroğlu)

çağrışım yaptı.

saygılar sunuyorum azizim...
kafası 1700-1800 lerde kalmış bir amcadır. monarşik fikirler, meşrutiyet, mecelle falan onlardan bahseder sık sık.
Şimdilerde nerededir bilmem. Tonton dedem benim ya.
başka bir ülkede bunu kaale dahi almazlar ama bu adamdaki delilik çamur at izi kalsın misalinde olduğu için, malum %50 tarafından desteklenmekte, atatürk neneme tecavüz etti, kanıtları var demedi bir onu da yakında derse hiç şaşmam.
susturulması gereken bir amip.
Tayyip muhafızı, araboğlu sevicisi yosun bağlamış 2 beynin ürünü.
akp döneminde ortaya çıkmış troll. başka zaman götü yemezdi çünkü. akp düşünce bu da yok olur.
güzide insan, korkusuz tarihçi.
maraş dondurmacısı değil miydi bu ya ?
bu adama inanan etrafında toplanmis yolundan, peşinden gitmeye çalışanlar var. Gerçekten çok yazık .
ruslara düşen uçak karşılığında bunu verelim eşsiz bilgileriyle rusları imana getirsin.
Maraş dondurmacısı.
an itibariyle beyaz tv'de canlı izlediğimiz üstad.
kadir özhacıpatlamışmısırcınınoğulları.

serbest çağrıştı.

saygılar sunuyorum azizim...
(bkz: bir meczup konuşuyor)
Soylediklerinde gerceklik payi vardir bazi konularinda,ornegin Ataturk un uygulamalariyla ilgili ama digerleri hicbir kaniti olmayan,dinleyici kitlesini buyuleyen seylerdir.Zaten yahudi,siyonizm desem mest olan bir kitle var karsisinda,yeni birsey uretmiyor,onlara kendilerini sunuyor.
kafadan kontak. evet.