bugün

cübbeli ahmet denilen şahsın satışa sunduğu bir ürünmüş. her türlü kabir azabına karşı en üst koruma sağlayıp, zebanilerin götümüze sokacağı yağlı kazıklara karşı da epey dirençliymiş. e o zaman haydi yediysek telefon başına siparişe.

şurdan da izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=dO53Y8m2j1Q

şurda da cübbeli denilen şahsın bizzat kendi yaptığı tanıtımı:https://www.youtube.com/watch?v=IfhgJxANXzM
yav bu millet ammada mal... kabir azabını beden cekmiyoki RUH cekiyor... beden cürüyüp gidiyor..
Yakında cennetten tapu satışı da yaparlar diye düşünülmesine; halk iÇine infiale yol aÇabilecek durum.
inanmayın. yalandır.

kabirde azabı hafifletecek kefen değil, sadece allah için yaptığın iyilik ve yardımlardır. geride bir çeşme bile bırakabilirsen bu senin menfaatinedir. amel defterin kıyamete kadar kapanmaz.
korkulan gerçektirki alabilecek oluşumlar çoktur.
izolasyonlu olup cehennem ateşinden de korur.
Sadece okuduğunuz kuran ve yaptığınız ameller korur sizi.
Çürüyüp gidecek bir beden için,kabir azabından koruyan kefende nedir yahu.Biri şunlara bedenin değil ruhun azap gördüğünü anlatsın.
Haydi sunniler telefon başına. Üfürükçü lan bu hoca.
dünyada yediğin hurmalar ahrette mabadını tırmalar. Kaçınılmaz son.
(bkz: azapsavar)
suudi arabistan kralı abdullah için hazırlanmış özel kefen. giyemedi. *
indirime girmesini bekliyorum. Sipariş sitesini bilen varda özelden yazsın pls.
indirime girmiştir. haydi mümin kardeşlerim son fırsat. sikecek yoksa sizi zebaniler. ben iki kat giyeceğim ki daha sağlam olsun. malum günah çok.
cahil paratoneri kefendir. ama lamı cimi yok herifler her türlü sömürüyorlar din istismarıyla yahu cennetten arsa sattılar bu herifler benim diyen koç, sabancı yapamaz bunu.

ticari bir başarıdır esasında, bir girişimcilik örneği. girişimcilik dedim ... tokatçı daha uygun aslında.
halen satıştaymış. ama cennetten arsa koyamamışlar henüz ürünleri arasına:

http://odatv.com/vid_video.php?id=8D6AG

görüleceği üzere her alanda batı'dan geri kalıyoruz. yahu papalık beş yüz sene önce cennetten arsa satıyordu ama bizimkiler hala o noktaya gelemedi. yazık be!... hocaefendilerimizin bir an önce cennetten arsa ticaretine de el atmaları, hem kendilerinin, hem de müminlerin menfaati icabıdır.
islam cahil din adamlarindan daha cok cekecek gibi dedirten baska bir uygulama.
kaç paraymış?
ve bununla beraber çift bezli ortepedik kefenlerimizde vardır.
israfil 2. kez sura üfleyene kadar garantilidir
not:ürünlerimizde etiket yoktur
işte bu kafalar ve arkasından gidenler bizi mantıksızlıkla itham ediyor ya ben ona sinir oluyorum. bi ateist çıksın bir gün böyle bir yorum yapsın ben gidip yobaz olacağım.

ama nerde bir yobaz, nerde bir tüccar varsa hep sizden çıkıyor. süper zekalar sizi.
ooo, yeni bir cübbeli sıçmığı.

almam bi dal.

bakın utanmadan, çekinmeden söylüyorum "gerçek islam bu değil". bunlar orospu çocuğu.
senelerdir anlattığın tanrı da zaten beceriksiz, o kefene gücü yetmiyor tövbe haşa. olum buna inanan da var, inanan daha fazla yanar aq. satranç oynamak haramdır diyen adamdan ne beklenir ki?