bugün

beşiktaş şubesini beşiktaşta diye midir bilmem ama bakırköye göre daha çok severim. bütün gün dolaşsam sıkılmam burda. alın kitabınızı geçin kafesine oturun, günü güzel geçirmek için birebir.
internet sitesinden verilen sipariş hakkında yalan yanlış mailler atan, belli bir fiyat üstüne 'kargo ücretsiz' reklamı yapılmasına rağmen kargo ücreti alan, 'baskısı tükenmiş' diye mail attığı kitabın sitesinde aranınca var olduğunun görüldüğü, müşteri hizmetlerine mail atılmasına rağmen cevap vermeyen, saat akşam 9'da müşteri hizmetleri aranınca telefonu güvenlik görevlisinin açtığı bir garip yerdir. kitabevi diyorlar ama pek değil sanki...
bakırköy şubesinin an itibariyle kapandığı kitapçıdır.

koca kitapçının yerinde demir yığınları görünce insan tuhaf oluyor be.
(bkz: kabalcı yayınevi)
(bkz: tarih sümerde başlar)
internet alışverişinde kartımdan 52 lira çekti bunlar. 2 hafta 5 parçayı gönderemediler. 3 kere aradım hep bugün elimize geçti yarın sizde dediler. sonrada 1 parça eksik gönderip paramı geri göndermediler. inşallah batarlar.
istanbul'da olunması halinde mutlaka gidilmesi gereken kitabevidir.
ona gerek yoktu muslera'yı çağırsalar daha çok reklam yaparlardı , fırsat tepmişler.
istanbul Beşiktaş şubesinin gayet güzel bir mekandan oluştuğu ancak çok kötü çalışanlarının olduğu kitapçı. Sanki dingonun ahırındalar amk.
Bestseller ve fantastik rafları, felsefe ve klasiklerden daha fazla yer turan samimiyetsiz bir kitabevi.

Kasadaki elemanları da laçka tiplerdir.

Fazla uğrak bir yer olmaması ve sadece kırtasiye bölümünde ergen görülmesi sebebiyle tercih edilesi olabilir. Üst katlara çıktıkça yaş ortalaması artıp, kişi sayısı düşüyor.

Edit: Beşiktaş şubesi için.
internet sitelerinden iki kitap siparişi verdim. 3 gün yazıyordu. bugün 3. gün hâlâ kargoya verilmedi.

verin lan kitaplarımı yoksa elif şafak okurum. verin bana Apuleius'umu!!!
zaman geçirmeyi sevdiğim kitapçı. hayatımın aşkına da burada rastlamıştım. kıvırcık saçlarına, kırmızı yanaklarına, seni seviyorum venus bella.
(bkz: #33469315)

ayın 27'sinde verdiğim siparişi "7" gün sonra kargoya verebilmiş kitabevi. internet üzerinden yapamayacaksanız açmayın kardeşim.

bir de kargo bölümünde gecikme olacaksa yazarız demişler. gecikmeye yazdığım e-postaya bile cevap vermediniz amk.

bir daha internetten tövbe almam bu kitabevinden. 4-5 yılda bir belki beşiktaş'ta yanından geçersem.
kapanmasının ardından herkeste ''uff halkımız kitap okumuyor yhaa .s.s'' tepkisine neden olan yer.

tamam okumuyoruz o ayrı konu da, insanlar her şeyden halkı kötüleyecek bi bahane yaratıyor gibi geliyor bana. kimse neden diğer kitabevleri değil de o demiyor. yahu kadıköy'de akmar olmasına rağmen ayrıca bin tane kitapçı var ve hepsi de iş yapıyor. sorun kitap okumamak olsa bunun başlangıcı kabalcı ile olmazdı. bunu diyenler hayatlarında kaç kere alışveriş yaptı kabalcı'dan merak ediyorum. ben şahsen öğrenci olarak sadece gezmek için giriyordum oraya çünkü birçok kitapçıya kıyasla daha pahalıydı, oradan seçtiklerimi gidip başka yerden satın alıyordum, bazen de ödünç alıyordum okul kütüphanesinden. diyeceğim o ki türkiye her şeyi boş boş eleştirenler ülkesi olmasın, olmamalı. 30 tl'ye defter satılan yerin kapatılmasına ağlamak bence gerçekten komik ve ilgi çekme amaçlı sadece. evet en elit sizsiniz, iyi okumalar.
Beşiktaşa her gittiğimde mutlaka uğradığım kitapçıdır. Zaten içine girdi mi birşey almadan çıkmazsınız.
kapandığına hala inanamadığım kitabevidir.
içerisinde ayaküstü okuduğum dergi ve kitaplarla küçük bir kitapçı açardım muhtemelen. Vakit geçirmek için güzel mekandı. Toprağı bol olsun.