bugün

(bkz: padişah sen haksizsin ibne)
(bkz: Seni kınıyorum ve sana laflar hazirladim)
harika bir duman vokalidir. hatta eski sevgilisi ahu intihar ederek ölmüştür. ve kaan bal şarkısını ona yazmıştır
Sözlükte ne kadar çok ergen varmış.. bu adamı seven herkes ergendir. Evet.
Kendisini sevmek ergenlikse ben ergenlikten çıkmıyim mümkünse. 27 yaşıma geldim halen bu akşamla kopar halimiz dumanla hüzünlenirim.
uzun zamandır takip ettiğim ve son zamanlarda popülaritenin onu bozmasına hayli üzüldüğüm kişidir.
utanmadan 17 yaşında kızları sömüren pedofil eğilimli kişi.
"kaan babaaa boynuma dola babaaa " diye bağıranı gördü bu gözler.

Duman grubunun solistidir.
kezoların gözdesi.
Karakterini sevmememe rağmen şarkılarını halen dinlediğim grubun solistidir.
iyiki doğmuş.
gül gibi karısını aldatmış adamdır.
Şarkıcıdır.

Sevgilisi, kaan tangöze konserdeyken intihar etmiştir.

Kaan tangöze sevgilisinin intihar ettiği saatlerde "bal" adlı şarkısını söylemiştir.
Öğrencilik hayatım boyunca gittiğim 13 konserin 8i bu arkadaşın grubuna aittir..o derecede psikopatıyımdır kendisinin..sabahın 5ine kadar bar çıkışında bekledim sırf muhabbet edip foto çekinebilmek için,son derecede mütevazi ve cool bi adamdır kendisi..penası evimdeki en değerli eşyamdır hala..nice yaşlara reyiz..ha Buarada kendisine bok atanlar olsada,Türk rock müziği için tartışmasız efsanedir..ergenlerin ağzına sakız olması bu durumu değiştirmiyo
Esrarcilara benzeyen adam o gozaltlari ne oyle.
Yakın zamanda boşanmış Duman grubu solisti. Özel yaşamında Duman abi diye sesleneni çoktur. Şu herifle karşılıklı oturup bir büyük rakı açsak bu adamın derinlerinden neler neler çıkar. Zall bize Kaan'ı getir Allahsız..
http://www.youtube.com/watch?v=JrLlmkXEqPY
Sarkilari her ne kadar guzel ise, karakteride buna bagli oranda tersine yone giden adamdir. Hatta adamda denilemez.
söz yazarlığı konusunda dünya standardında olan vokalist.
Adam kimsenin yapamadığını yapıp bütün gerizekalılara ayar vermek için Oray'a konser vermeye çıkmış anırsa ne olur amk ? Detone olsa kaç yazar sanırsın izleyenler ses Mühendisi ve puan kıracak yada düğmeye basıp dönecekler amaç önemli amaç delikanlı adamdır Kaan.
Adamın dibidir, G*t korkusundan çıkamayan sözde sanatçıların yapamadığını yapmıştır.

Not: Bir ara akil sanatçılar vardı nereye kayboldular dedirtir.
atatürkçüdür , severdim kendisini. fakat seçkin piriler'i aldattı ve gözümden düştü.
değerli ve halkçı sanatçıymış, ya ben buna gülerim sdajkldsl

hiçbir sanatçının özel hayatı umrumuzda olmamalı, pek tabi eserleri ile değerlendirilmeliler ama eşini aldatıp üstüne bi de onun gururunu hiçe sayarak kameralar önünde başkasıyla öpüşmeyi normal kabul eden birinin şarkıları efsane olsa ne olur? insan olsun önce. saygı nedir bilmeyen kişi ne değerli ne de halkçı olabilir, sadece şarkıcı olduğuyla kalır, ömrü ergen neslin ömrü kadardır.

duman tayfa eksileyecek şimdi, hadi hayırlısı.
Ülkenin yedi ceddine söverken böyle adamları görüp seviniyorum. Benim diyen aydından daha çok topa giriyor adam mahçup oluyorum ne diyeyim be helal olsun.
Tapılası adam. Bunda ki çekicilik seksilik hickimsede yok.
Türkiye'nin en iyi söz yazarlarından.
güncel Önemli Başlıklar