bugün

kızın olduğu ortamlar da olan bir olaydır, fırlama (espiri yaptığını sanıp konuştuğu bi'şeye benzemeyen tip) kızın alışık olduğu bir ortamdır kızın yanında küfür ediyorsa oradan bir arkadaşlar söyler.
en son söylenen aq için keşke "sadece 'aq' olarak söyleseydim" şeklinde sitem edilecek durumdur.ama artık yapacak birşey kalmamıştır.karizma yerlerdedir.
(bkz: küfür etme yarram aile var)
bir başka versiyonu için :

" küfür etmeyin o... çocukları. pardon bayan ortamın a... koydum.
(bkz: küfür etmeyin topunuzun amına korum)
Yalakalık ve kıza yavşamaktan başka birşey değildir.* *
sözlükte bayan yazarlarında olduğunu unutmayan, onların sürekli küfürlü konuşmalardan rahatsız olabileceğini düşünmüş düşünceli yazar söylemidir.
bir internet kafeye kız geldiğinde mutlaka söylenecek olan cümle.
''anamı karıştırma lan .rospu çocuğu.'' gibi bir ironidir.
(bkz: küfürbaz metin)
(bkz: ben küfürmü ediyorum aq)
(bkz: atalarınıza saygılı olun ejdadını siktiklerim)
ortamda kız olup da milleti uyarayım derken yine de küfür etmesini geçtim, sadece aq gibi boktan bir kısaltmayı ağzına alabilmesiyle bile insanı kendinden soğutabilecek bir şahsın kurduğu cümle.

halbuki şöyle deseydi "kız var küfür etmeyin amına koyayım ya!"
(bkz: lütfen siktirip gider misiniz)
-senin gibi hakemin mına koyim.
+küfür etmeyin a.q. kızlar da izliyo maçı.
-unuttum a.q.
(bkz: o*ospu çocuğuna bak sen nası küfür ediyor)
Aq kısaltmasının artık noktalama yerine kullanılmaya başlandığının örneği olan söylem. Başka bir yaşanmış örnek vermek gerekirse;

-x laa çok küfür ediyon haa
+yok laa artık küfür bıraktım aq
+Aha gene küfür ettim aq
-ezen okunuyo lan etme küfür
+harbi aq
kaş yaparken göz çıkarmaktır.
(bkz: paradoks)
espri yaptıgını sanan maldır kendisi.
aynı kişi abdest alırken yanında bulunan arkadaşına ''küfür abdesti bozuyo mu a.q'' şeklinde bir cümle sarfeder.
akşam akşam beni korkutan başlık. kız var küfür etmeyin aq ne be? sözlük inciye döndü sandım, korktum.