bugün

Diamond Circle ayakta giriş olayıyla 534 lira veren ıslak odunla dövülesi kişidir.

Ya nasıl bir mantık lan Eminem, Slash falan gelse bile ben vermem o parayı vay ergenlere bak amk !

Neyse 100 lira da düşük para değil ama 534 lira ne ya ?

--spoiler--
Diamond Circle Ayakta Erken Giriş - 534.00 TL
Diamond Circle Ayakta - 375.00 TL
Tribün - Numaralı - 323.00 TL
Golden Circle Ayakta - 270.00 TL
Silver Circle Ayakta - 154.00 TL
Bronze Circle Ayakta - 100.00 TL
--spoiler--
6 liraya da boncuklu tabanca alıp 540 liraya halledeceğim konserdir.
eğer anlaşırsak 600 vereyim bizim ülkeye uğramasın.
bu mına koduğumun ergeni için verilmeyecek paradır.. gayrısı yalandır.

en çok üzüldüğüm şey ise buna hayran olan ergen kızlar bu konsere bu paraları verebilmek için ailelerini üzecekler... zaten yoktan anlamayan bir gençlik yetişiyor. anne ayrı üzülecek kızımı bir konsere gönderemiyorum diye baba ayrı üzülecek amk o kadar yatırım yaptık kız andaval olmuş diye.

yazıktır günahtır bu paraları buralara vereceğinize 534 tl ile 2 çocuğun yıllık okul masraflarını karşılarsınız. okuyan ergen kızlara sesleniyorum. üzmeyin ailenizi çarçur etmeyin paranızı.
-18 yaş grubunun yaptığı en ergenus harekettir.
fiyat performans bazında baktığım zaman, gönül rahatlığıyla yapmış olduğum eylem. günümüz dünyasının böyle akılcı aktiviteleri bu kadar ucuza sunuyor olması, ünlülerin sevenlerine karşı ne kadar ince ve fedakar olduklarını gösteriyor adeta.
sevgili ergen
o 534 lirayı o velede vereceğine gel alışverişe çıkalım daha ucuza gelsin.
sorun bu konsere gitmek isteyen "çocuklarda" değil, onları 534 lira verip bu konsere götüren ebeveynlerde.
Ucuzdur aslında. Star görmüş her 3. dünya ülkesi gibi bu para çoğu kişiye fazla gelmekte. Tamam bir slash, rihanna falan değil ancak ortalık malı olan bu çocuğa az bile. 1000 tl olsa yine dolar zaten.Ucuz tutmuşlar.

cocuk:Anneee ben justin bieber oknserine gitmek istiyoom
anne: hayır olmaz nasıl yollayım seni oraya kalabalık hemde çok pahalı
cocuk ağlamaya başlar
anne: tamam allah seni kahretmesin tamam götürücem ben10 yarışmasında da böyle yapmıştın
konserin boş olacağını gösteren fiyatlardır. Hem 18 yaş altı giremiyo hem de bu fiyatlar. Kim gider 18 yaşından büyük olup da bu fiyata konsere. Pitbull, ricky martin bundan kat kat ucuza çıktı, bu inek neyin peşinde. 5 lira olsaydı harbiden giderdim pet şişe atmak için ama o da olmaz artık.
Evet. Gitti gidiyorda ergen böbreğinde kampanya var, bileti getir, böbreği götür.
gerçekten ayakta girmiştir.
üzücü bir durumdur. tamam ben de dahil çoğumuz bu çocuğu sevmiyor olabiliriz ama onu seven gelmesini 4 gözle bekleyen geleceğini duyunca sevinç gözyaşlarına, bilet fiyatlarını duyunca kedere boğulan saf ve masum çocukların bilet alamayacak olması gerçekten üzücü. sonuçta bu çocuğu beğenen kitle ailelerinden harçlık alan bir kitle ve çoğu harçlıkla o kadar para biriktiremez bu kadar sürede.
Konserin belli olmasıyla ortaya çıkan fiyat tablosudur. Ne bekliyordunuz pireyi deve yapıp ucuz konsermi?