bugün

insan değil.
çok yakışıklı bir adamdır ama benim için matthew foxun yeri apayrıdır.
bu adam erkekse benim yanımdaki ne, benim yanımdaki erkekse bu ne der. bu cümleyi kurduğum için kendimden nefret ederim.
edit: anlamadım ki ben şimdi niye bu eksiler. yakısıklı adam ben napım amaç
yakışıklıdır, karizmadır. fakat sevgili tarafından kendisine gösterilen ilgi sizi aşınca insanı sinir edebilir. düşünün sinemadasınız, sevgiliniz film başlamadan başını omzunuza yaslamış, siz de ona sarılmışsınız. sonra bir jingle* girer, tam o an bi kıpırdanma hissedersiniz. sevgiliniz sizi unutmuş, reklam filmine odaklanmıştır bile(bu nasıl bir bilinçaltı kardeşim çöt diye moda giriyor iki üç notayla). reklam filmi bitene kadar surat ifadelerini izlerseniz kızın oynadığı bölümlerde sevgilinin suratında bir değişiklik, ekşime de görürsünüz. bittikten sonra hafif suçluluk duygusuyla masum masum sizin ekşimiş yüzünüze bakar, bi öper, hayatınıza devam edersiniz (bkz: gone with the wind) *
brad pitt'in bebek yüzlü olmayan versiyonu.
eşiyle uzun yıllar evli kalmasını dilediğim yakışıklı zat. yoksa çevremizdeki kızları nasıl zaptederiz? hem adama bir kulp da takamazsın *. kızlar deli danalar gibi sawyerrrrrr diye bağırıp tüm keyfimizi kaçırırlardı. şimdi en azından 'evli barklı adam sulanmayın bakam, ocak söndürenin ocağı tütmez' diyebiliyoruz.
Ölünüp bitilesi, her hali sevilesi insan.
eşi öldürülesi insan.
' Bende çirkinim bende istiyorum bir tane josh '
dünyanın öbür ucunda mutlu bir evliliği olan adam, bu mutluluğu bir de çocukla perçinleyecekmiş; Allah her daim mutlu etsin, herkese eşini o kadar seven bir adam nasip etsin. Düzgün olduğu için karısına bok atılan bir adam ayrıca.
an itibari ile star tv deki ölüm fısıltısı adlı filmde arz-ı endam eyleyen eleman.
kadınların sürü halinde taptığı er kişi.
insanın sevmeye kıyamayacağı türden güzellikte bir insandır.

hem ne güzel baba da olmuş, allah mesud etsin diyoruz, türkiye'den sevgilerimizi yolluyoruz.
kızının adını java koymuş.
uğur dündarla yapılan ropörtajda hemcinsi olamsına karşın uğur dündarın amı götü dağıtmasına neden olmuş yakışıklı. hatta bi ara uğur dündar'ın kız oslam sana verirdim diyeceğini zannettim. (bkz: ibnemiyim neyim)
(bkz: joan holloway)
Evli ve şimdide baba olmasına rağmen kendisine olan ilginin bir gram bile azalmadığı, gülüşüne o gamzelere ömür verilebilecek özenerek yaratıldığını düşündüğüm insan üstü şahsiyet.
Erkekler için adriana lima neyse kızlar için Josh odur. Her haliyle karizma olan yaratıktır.
mark polish ve michael polish'in yönetmenliğini üstlendiği stay cool adlı filmde winona ryder, chevy chase, hilary duff ve sean astin ile birlikte rol alacak olan aktör.
eski havası sönmüş olan aktördür. eskiden kızlar "ayy caş'a bayılıyorum" derlerken caş kısmını edvırt almıştır.

(bkz: hadi hayırlısı)
beyaz show'da türk halkına görücüye çıkmıştır.

(bkz: efendi adamı herkes sever)
"ey kuru dallara can veren allahım, nasıl bir yaratmadır böyle" tepkisini verdirten dünyanın 8. harikası * . caş bildiğin taş * .
Düştüğü adadan gelemeyesice adam!..
görsel *
http://www.youtube.com/watch?v=jRroe6l0AYg&feature=related
lost'un özel bölümünde çektiği video ile gülmeme sebebiyet veren 41 yaşına girmiş abimiz.
tipsizler tipsizi bir karısı vardır ve anlattığına göre karısını çok sevmekteymiş yapma be josh.