bugün

(bkz: bir alex değil) *
iyisin oşsun ama real madrid bu bu kadar defansif oynayamaz barcelona olsa bile karşısında seninde elinde 300 milyon euroluk takım var
barçadan aldığı katmerli iki yenilgiden sonra tamamen saçmalamış teknik direktör. Pepenin ve Ramos'un kartına bile konuşacak kadar düşmüştür. bu halleriyle fenerbahçeli olduğu izlenimi vermektedir. kazanınca herkes iyi, kaybedince herkes düşman. teknik direktörlüğü bırakınca muhtemelen telegolde göreceğiz...
sen git 9 yıl kendi evinde yenilme. sonra dünya'nın 1 numaralı takımında üst üste 3 kez yenil. belki de kendi evinde 9 yıl kazanamama rekoru kırmaya çalışacak?
eleştirenlerin 3'te 2'sinin desteklediği takım ilk 5 'e giremezken ligi ikinci bitirmiş, kaç yıldır çeyrek final göremeyen takımı yarı finale çıkarmış, kral kupasını kazandırmış teknik direktördür. hayır ne oldu zaragoza'ya yenilince yense ne olacaktı en azından zaragoza'ya yaradı.
kendisine, sahip olduğu egosu hakkında soru soran bir gazeteciye 'egom o kadar yüksek ki kendi kendimle konuşurken ayağa kalkarım.' dediği gelen haberler arasında.
(bkz: yani olabilir de)
josep guardiola'dan sürekli şamar yiyen bir gariban.
madrid'ten ayrılacağı dedikoduları iyice arttı. bu adam durmaz beyler.
bir yandan ayrılacağı konuşuluyor, diğer yandan da hamit altıntop'u takımda görmek istediği iddia ediliyor. onu bunu bilmem de bir türk fetişi var bu adamda o kesin, şimdi nuri şahin alındı, ispanyol medyasının iddiasına göre hamit altıntop ve fotospor muhabirlerinin iddiasına göre de yiğit gökoğlan yolda. o değil bunun çalıştırdığı fc porto 8 sezon önce das antas'ta denizlispor'a 6 tane attıktan sonra bile övmüştü herif denizlispor'u. arabasının arkasına m. kemal imzasını bastırana dek takipteyiz...
the special one.
mesut özil'e "bir bebek gibi" dedikten sonra hamit altıntop'u da takıma getirince ona da "bebek gibi" derse ne olacağını çok merak ettiğim sıra dışı teknik adam.
nuri sahini real madride kazandıran teknik adam.
tarihin en iyi teknik adamlarındandır.
tanrı varsa, yer yüzünde vücut bulmuş hali. ehe.
futbolu sevmiyorum. hatta v hatta zaman zaman nefret bile ediyorum. ama 'jose mourinho' yu başarılarından dolayı kutlamak gerekiyor. bence ne iş yaptığı değil ne kadar iyi yaptığı önemli.
jorge valdanoyu tahtından eden teknik direktör. artık genel menejerdir. ingilterede çoğu takımda olduğu gibi.

http://www.ntvspor.net/ha...madridde-mourinho-devrimi
Barcelona'ya kafa tutabilecek tek insan.
Muhteşem moourinho.
barcelona bu sezon kendisiyle de, takımıyla da kedinin fareyle oynadığı gibi oynamıştır. hakem yardımlarıyla aldığı kral kupası için üzülüyordum ama, şampiyonlar ligi maçından sonraki basın toplantısında "por que? por que?" diye ağlamasını görünce onu da unuttum valla.
barcelona ya kafa mı tutmuştur, barcelona nın başını mı tutmuştur belli olmayan kibirli adam.

(bkz: barcelona 5 madrid 0)

edit: genç 'mor'inholar rahatsız.
fatih terim denilen adamdan kesinlikle daha az kibirli hoca.
bugün erken uyumuştur tahminmce.

(bkz: barcelona)
zamanında dünyanın en iyi frikik atan adamı mihajlovic mourinho'yu aşşağılamak için "mourinho'ya her şeyi açıklayamam. sonuçta futbol oynamamış bir adamın her şeyi anlamasını bekleyemezsiniz." demiştir. buna karşılık mourinho'nun cevabı kısa ve nettir:
"Neden? jokey olabilmek için ilk önce at mı olmak gerekir?"
her ne kadar görmek istemesenizde 8 yıllık uzun periyotta bu adam barcelonanın kocasıdır.son 1 yıl barça üstünlük kurdu buna rağmen kral kupasını sike sike almıştır barçanın elinden.
"nasıl bir savunma oyuncusu istiyorsun?'' sorusuna : ''gay gibi soruyorsun. sarışın, dürüst birini arıyorum'' diyen über zeki kişilik, reyizimiz.