görsel
görsel
Çok boş yapıyor.

Kaç yıldır Roma'da hala şampiyon yapamadı.

Swh...
görsel
dk 85'de bıraktım takibi. 1-0 öndeydi. yine yenilmiş. ne güzel toto firesiz gidiyordu.
siktir ol git şu futbol dünyasından artık. yeter.

görsel
görsel
Sürpriz bir teknik adam.
Büyük takimlarda çok iyi işler yapamasa da hiç umulmayan takımlara başarılar kazandırdı.
Başarısı sabit ve istikrarlı kalsaydı en büyük o olabilirdi.
Acayip bir kıvrak zekası var.
Yüzyılın otobüs şoförüdür.
Avrupa ligi yarı final rövanş maçında, Almanya'da leverkusen'e karşı katenaçyonun zirvesini uygulayıp Roma'yı finale taşımıştır.
2010 şampiyonlar ligi yarı finalinde de camp nou'da barcelona'ya karşı bunu yapıp finale çıkmış ve kupayı almıştı.
(bkz: 28 Nisan 2010 fc barcelona inter milan maçı)

görsel
Telefon dünyası için Nokia ne ise futbol dünyası için de Jose mourinho odur. Eskiden müthiş, eşi benzeri olmayan bir teknik adamdı fakat o da 2010'ların ortasından itibaren zamana yenik düştü, kendisini yenileyemedi. Yine de söyleyeceği son bir sözü olduğuna inanıyorum, inanmak istiyorum. Evet.
3-2 yenildikleri Gs maçında elini fatih terim'in kafasına küçümsercesine koyan çingene. Öyle bi hareket var ya hani sikik sikik. Yarram fatih terim senden 10 yaş büyük aq bi de sikilmişsin zaten neyin artistliği bu. Ayar oluyorum bu herife.
görsel
görsel

Dünya futbol tarihinde 3 Avrupa kupasını alan ikinci teknik direktör...

- 2 şampiyonlar ligi kupası.

- 2 Avrupa ligi kupası.

- 1 Avrupa konferans ligi kupası.

Tam bir winner !...
Benim favori hocamdır. Roma gönderse de fb nın başına gelse keşke . Tam bir takım menajer uyumu olur .

Ayrıca " special one " dememizin bir nedeni var ona .
(bkz : enkaz devralmak)
Galatasaray sizi istiyor deseler, jose Mourinho hemen katılır. Ama gülmekten.
Mourinho ipler mi olum sizi. Yakında guardiola ya da klopp'u da istiyoruz der bu hayalperestler.
Çağın gerisinde bir başka teknik adamdır.
galatasaray'ın fatih terim'e yol verip başına getirmesi gereken hocadır. evet.
Jose Mourinho: "Felix'e çok beğendiği ve gerçekten pahalı olan 800 euroluk ayakkabıyı gol atarsa alacağıma söz vermiştim. Golden sonra yanıma koştu ve unutmamamı söyledi. Sabah ilk işim ona istediği ayakkabıyı almak olacak."

hikmet karaman'ın portekiz versiyonudur azı var fazlası yok.
Bugün kovulur muhtemelen.
terim gibi devri biten antrenörlerden

görsel
vitor hocamız kadar karizmatik koşamıyor. bu tam şarlatan gibi sahayı turluyor amk. insan biraz koşup ekip arkadaşlarına sarılır. bu taa kale arkasına kadar koşup taraftara gidiyor, gol atıp taraftara koşan futbolcu gibi.
görsel
futbolcuların fortnite oyunun çok oynamasından yakınmış.