bugün

zirveyi borçlu olduğumuz, tanışmaktan da memnun olduğumuz yazar. oturup konuşurken hem fikirlerin uyumluluğundan, hem de hoşsohbetliğinden ziyadesiyle keyif aldım. oturup konuşulurken sıkılmak meziyet diyebilirim rahatlıkla, karakter açısından da ilk anda bile birçok üstün vasfını belli ediyor.

daha vaktimiz vardır umarım, böyle insanlarla güzeldir hayat.
"he gave me five twice today." diyebileceğim kafa yazar.
duyduğumuza göre yaptığı zirvelerde katılanlara hesap ödetmeyen yazar. mık'ta hesabı bize takıp gidiyorsun ama.**
sen kocaeli'sin büyük düşün zirvesinde tanıştığım ve kız olsam verir miydim lan? dememe neden olacak kadar yakışıklı, cesur, ahlaklı yazar.

verirdim ama lan.
aynı zamanda keyfine düşkündür, yaşamak için yemez yemek için yaşar, sarhoş olmak için içmez sarhoş olduğu için içer, yazar olduğu için yazmaz yazdığı için yazar olur, veren birisine neden verdin demez neden vermedin diye azarlayacak kadar kendinden emindir. *
pes te bana pas atmayı öğretmiş, muhabbeti güzel, kendi güzel insan. daha çok zirvelerde görüşmeyi umduğum okuldaşım. bol bol pes oynamak istiyorum ben bu adamla neden anlamadım*.
pes 2009'da bugün hezimet üstüne hezimet yaşayan, herşeye rağmen sevdiğimiz ve seveceğimiz yazar. *
en kısa zamanda rövanş yapacağımız yazar. sadece pes oynayışımla beni hatırlaması ayrıca beni üzmüştür.
tanışmaktan mutluluk duydugum insan.. kaliteli müzik seviyormuş boş değil yani bu beni daha çok mutu etti.. ayrıca kendisiyle konuşmak da ayrı bir keyif veriyor insana.
gitaristleri tanımaya çok meraklıymış onu anladım * dünyada hakkında bilgi vermediğim gitarist kaldı mı merak ettim.. *
iliskiler uzerine master degree sahibi, zevkli diyalog kurulabilen ve en onemlisi de herkese kucak acan bir yazar. bagri genis, yuregi ferah, cigerleri temiz kisilik. gribal enfeksiyondan dolayi kendisine gecmis olsun diyerek, malmsteen tarafindan kutsanmasini dilerim.

ayrica o kadar da zengin degilim. sadece kampusunuzde ucagimi indirecek pist olmadigini goz onunde bulundurarak, camaro ile geldim.
minik isabelimin ön yolcu koltuğunu revolter00 ile paylaşmış yazar kişisi. nesiller arası kaynaşmanın en güzel örneğini sergilediler *. kendisine geçmiş olsun diyor ve bu gece ateşi çıkarsa parol almasını öneriyoruz.
geçmiş olsun dileklerimi ilettiğim yazar. kendisine dikkat etmesini ve pes teki yenilgisini bu kadar kafasına takmamasını tavsiye ettiğim yazar. yazık be abi yataklara düştün tamam söz sana yenilcem bi dahaki maçta.**
jason becker hakkında yazdıkları için kendisine teşekkürü bir borç bildiğim yazar. kocaeli üniversitesi hukuk fakültesine başladığım gün ilk tanıştığım adam bu adamdır desem yalan olmaz. her ne kadar 5 nisanda yapmış olduğu sen kocaelisin büyük düşün zirvesine beni çağırmamış olsa da bunu işlerinin yoğunluğuna vermek istiyorum. asla kasıtla bunu yapacağına ihtimal vermiyorum ve öyle de birisi olduğunu sanmıyorum.

bu arada dinlemeni istediğim gitarist için
(bkz: john mclaughlin)
"o değilde hacı ne var ne yok, sağlığın ve keyfin yerinde mi, bütlerin nasıl geçiyor bir ara görüşelim, öptm kib by tşk" yazarıdır.

yok lan sanırım sadece beşinci nesil bir dost. tez zamanda bitirecek okulunu. yeni ufuklara yelken açacak.
(#5575538) entrysi ile ne kadar samimi bir taraftar olduğunu göstermiş yazar.
(galatasaray'ı da hiç sevmem, ama rijkaard'ı getirmeleri takdire şayan)

iyi niyetli, yürekten galatasaraylı...
(#6251935)

entrysinin sadece ilk cümlesini okuyup, " kesin johnnyturhan' ın girisidir bu " dediğim ve haklı çıktığım yazar.
hemen inanan, saf *, şirin yazar.
şimdi aklıma gelmedi sonra yazarım. *
sosyal hukuk devletindeki asosyal hukukçu. *
her derde deva yazar. anlayışlı yazar. yirim yazarı.*
-yazar abi, sözlükte...
-yok, kalem kullanmadan. efendim?
-ağbi bak şimdi: (bkz: uludag sozluk)...
-johnnyturhan ağbi.
en cömert, en avukat, en romantik, en dalıp giden, en mesajlaşan, en çapkın, en hemen aşık olan, en hacizci, en bonkör, en başına buyruk, en taşını sıksan suyunu çıkaran, en galatasaraylı, en aşkına eşkiya, en futbol oynamayan ama peste rakip tanımayan, en kankito, en sırdaş, en canayakın, en dost, en ... olan ayrıca en önemli ve en önemlisi en doğum günü çocuğu olan yazardır.

herzaman arkanda, sağında, solunda, gol atacağın zaman iyi ortayı yapıcak bi yazar var bu hayatta. Doğum günün kutlu olsun kardeşim nice senelere
en kral doğum günü partisi yapan yazardır. sabahın köründe yapmamıştır gece 00:00'da başlamıştır. sabah katılan yazarlar henüz yeni başlamış sandığı için öyle gelmiştir. yani o kadar canlı bir partiydi hık...
öyle ki sap gidin çift çıkıyorsunuz azizim. hatta doğum gününe gidip içip içip zum olmak ta yetmiyor sizi evinize kadar bırakıyor bu yazar. o da yetmiyor sabah arıyor uyandın mı diye. abi neydi o striptiz olayları falan ya zaten ben o sırada kusuyordum galiba. o gözlüklü şirin şey zall'mıydı lan?
hani üstüne kustuğum varya heh işte o...

bir dahaki doğum gününü iple çekiyorum. iyiki doğdun lan.
e doğum günün kutlu olsun o zaman yazarı. kocaelinede beklerik. *