bugün

Klasik bir aktroll.

Cahil, iftiracı , menfaatçi, yobaz.

Muhtemelen diğer yobazlardan birinin feyki.
Çakma kemalciler gelmiş Atatürkün arkasına sığınarak erkeğim ben diyorlar. Atatürk sizin gibi pkkya oy verenleri görse ilk sizi idam ederdi. Bari mezarında rahat bırakın adamı.
Çoğu kişinin donuz butonunu nicki için kullanıp pişman olmayacağı bir troll. Tavsiye ederim.
bana çöp tenekesi diyen yazarmış? hahahhahah ananın amı ya. sirkte izlediğimiz insanlar bile atar yapıyor amk. ezeceğim de elim kirlenmesin. geç...
tek amacı yazarlara sataşıp trollük yapmak olan bir şahısdır, bu tarz kişiler gerçek hayatta bir halt olamadıkları ve kimse tarafından sevilmedikleri için gidip internette güç gösterisi yapmaktır.
Yeni nesil Frank Lucas.
ilgi alaka ve teveccühleriniz için teşekkürü borç bilirim.
Aldığı nick e göre Dedesi ingiliz olabilir.
Bir ingiliz muhibbi! Orası aşikar!
Gizlice imamoğlu'na oy vermiş. Davayı satmıştır.
çapulcu patlatan yazar.
Ulan ingiltereden nasıl imamoğluna oy verecem? Komik olmayın fuck.
frank lucas ve barbi olgay varken gerek duyulmayan aktrolldü. neyse ki donuz butonu var da en azından yazdıklarını görmüyoruz.
(bkz: silik adayı).
görsel
Bu ibibik saraca’nın feyk hesabı.

Moderatörler göreve.
Ispatlamazsan senden daha adi şerefsizi yok bu sözlükte.
Sözlüğün önemli bir değeridir. Aşağılık, şerefsiz çapulcuların iğrenç iftiralarına maruz kalmaktadır.

görsel
Kafesinden entry giren maymunların, feyk hesap olmakla itham ettikleri, sözlüğümüzün güzide yazarlarından.

Bunlar böyledir dostum, gelir hasimlarina dokunur, sonra da üzerinde bok var diyerek yaygarayi kopartirlar. Takılmamak en güzeli.
Çok organizesiniz yobazlar aferin takdir ettim.

Hepinizi toplasak bir adam etmiyor , öyle de olmanız lazım zaten *
(bkz: akraba evliliği ve sonuçları)
Yazık, sakat doğumda oksijensiz kalmış herhalde.
bir ara yarbay kemal vardı. çok boş yapıyordu. donuza eklemeden önce bu konuda yarbay kemal ile yarışan bir yazardı bu da. hala devam ediyor mu ? bilemiyorum. ama bayağı kişiyi yorduğu kesin gibi...
aktroll, barbi tolGayın fakesi.
Karar verin amk ben kimim, sabahta at Büllüğünün teki saraca diyordu.

(bkz: kimim ben)