bugün

yazdıkları kendi düşünceleriyse acil müşahede altına alınması gerekendir.
eyvah eyvah. trollüm diyen trollerin böyle saçma sikimtirik fikirleri yok mk.
Kendi düşünceleri trolleme olarak algılanan yazar.
onbirinci nesil çaylak.

adam gibi yazmayı öğreneceksiniz inşallah.
devrimci ahlaka sahip yazardır:

http://galeri.uludagsozlu...hannes-de-silentio-681240

2. dünya savaşı sonrası 2 milyon alman kadınına tecavüz eden kızıl ordu'yu anımsattı bir an.
#25010312 hay ben senin ağzını öpeyim yazarı.*
cahil türk düşmanı trol. gün geçmiyor ki yeni bir trol vakası yaşanmasın sözlükte. gördüğüm kadarıyla dikkat çekmeyi başarmış ve amacına ulaşmıştır.
türkleri ağlatan yazar. ağlamayın evladım. hepinize insanlık ve tarih öğreteceğim.
insanlara ezik diyen biri otomatikman ezik sayılacağından yerden yüksekliği kaç milimetre diye merak ettiğim şey ya da böcek. yazar olmak için beyin sahibi olmak gerekmediğinin tek hücreli delili.
türk dusmani yazarcik!
gece gece vedat milor ile ilgili rüyalar gören ve bunu sözlüğe yansıtan kişi. başarısız bir troll denemesi gibi durmakta.
Harbiden aynı ülkede yaşamaktan utanılacak yazarımsı.
boynu kırılıp kenara atılacak yazarmış. asıl türklerde zerre şeref, haysiyet varsa benim bulunduğum memleketlerde yaşamazlar. hadi siktirin gidin orta asyaya.
henüz karakter arayışı içinde olan, insanları nick'leri ile yargılayarak bir yere varabileceğini sanan, Türklerle kafayı bozmuş, uzayda boşuna yer kapladığını düşündüğüm yazarımsı.
ahirette ingiliz olacağını sanan damarlarinda Türk kani dolassa da o ruh ve bilince ulasamamis kuyruk acisi olan yazar . #24374772
eleştiri yapabilen sevecen kişilik. işte bunu istiyorum ben yaa..
kürt olduğu söylentilerine itibar edilmemesi gereken şahsiyet.
kürt mahluk. Evlerden ırak, türk'üm diye dolaşıyor kimliğini açıklamaktan utandığı için.

darwin teorisine kanıt olmak senin suçun değil keke.
garibim kendini troll sanıyor.
biz de trollük yaptık ama bu trollük değildir. olmuyor.
(#23920858) uzaylılara gelmeden bitirmiş çok şükür.
(#23867307)

öylesine yazmış olabilir ama gerçekten güzel bi şey yazmış.

türkçe, gerçekten gönlü zengin bi dil. kaşgarlı mahmut bile bu kadar iyi tanımlayamadı bunu.
(#23856144) tespiti ile gece 1 de içilen ayranı 2.349 liralık laptopa püskürtmüştür. hoşgelmiştir ayrıca.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar