bugün

oldukça midesizdir. burnunu karıştırıp sümüğünü yer.

http://www.facebook.com/v...deo.php?v=131194003584614
gay olduğu iddialarına:

''isterseniz karıma sorun'' demiştir.
Şu an Ntv Spor'da röportajı olan kişidir.
bir röportajında "türklere bir iyi bir de kötü haberim var. önce kötü olanı söyleyeyim. türkleri yeneceğiz. iyi olan haber ise belçikayı da yeneceğiz" demiş ve ayarı vermiş. saygı duydum. adam haklı.
fenerbaçeyi çalıştırdığı dönemde özellikle defans oyuncularına şöle bir uyarıda bulunmuştur..

kaymayacaksınız, çünkü kaydığınız taktirde topu kaybetme riskiniz çok daha fazla olacaktır..
öyle fazla havalı takılmadığı için gözden uzak kalan büyük bir futbol adamı.

alman milli takımına tarihinde yapmadığı 10´da 10´u yaptıran adam. bir sürü futbolcu keşfedip adam eden de kendisidir. mesuz özil mesela hemen bütün kariyerini löw´e borçludur. nuri şahin keza öyle, khedira keza öyle...

bu adam belki de dünyanın en iyi teknik direktörüdür. herkese bu kadar büyük yararlılık gösterip, bu kadar mütevazı olmayı başaran çok az insan vardır. türk futbolcusunun avrupa´da aranan marka olmasını sağlayan, aslında ilk adamdır löw. özil´i milli takım kadrosuna almasaydı özil ağzıyla kuş kıcıyla kuş tutsaydı real madrid´in dikkatini çekemezdi. onun bütün kariyerini başlatan kararları veren, joachim löw´dür. mario gomez, bugün avrupa´nın en golcu futbolcuları arasındadır, bu adam kaç yıldır "tutuktu". bu tutukluğunu tesadüfe bak ki löw´ün milli takım teknik direktörü olduğu zamanda attı.

önümüzde avrupa şampiyonası var. joachim, bence gene bayağı işler yapacak bu kupada da. bak, alman milli takımında öyle cristiano ronaldo, iniesta gibi adamlar yok, başında da morinho yok...ama..ama messi´li arjantin´i 4-0 yendiler, herkesin bildiği gibi. bunda kesinlikle löw´ün payı küçümsenemez.
--spoiler--
bir teknik direktörün kariyerinde hem adanaspor'u hem almanya milli takımı'nı çalıştırmasında bir yanlışlık var ama nerede çözemedim
--spoiler--
saha kenarındaki jest ve mimikleri ile adolf hitler' i andıran teknik direktördür.
şu aralar keyfi yerinde olan teknik direktör.

ehehe şakacı seni .

http://s7.directupload.ne...mages/120613/lzcxrx6l.swf
euro 2012 portekiz maçında yine burnunu karıştırmış teknik direktördür. hollanda maçında da top toplayıcı çocuğa saçma bir şaka yaptı. hafif psikopat bu adam.

o değilde bu herif bir ara türkiyedeydi fenerbahçeyi çalıştırdı. daha ilginci adanaspor'u bir dönem çalıştırdı ve 4 mağlubiyet 2 beraberlik aldı hiç galibiyet alamadı. sonra gitti 2 tane sikindirik avusturya takımı çalıştırdı hiçbir başarı elde edemedi.

gelgelelim bu kadar sikindirik bir kariyere rağmen bu adam nasıl almanya milli takımına kadar yükseldi? ve nasıl bu topu oynatıyor bu sümüklü?
bazen teomana benziyor sanki.
ilerde guus hiddink hesabı türkiye ye geri dönmesi muhtemel teknik adam. yarım kalan işini bitirmek için gelebilir. ama sonuçta alman milli takımıyla elde ettiği karizmayı da bitirebilir. gelirse bir şeyleri bitirecek ama neyi allah bilir.
almanyanın ileri üçlüsünün tamamını değiştirip yunanistana 4 attıran teknik direktör ama almanyada ispanya esintileri gördüm ki hiç yakışmıyor o takıma bit ayar çeksin.
fenerbahçenin yeni teknik direktörüdür , hayırlı olsun.
ne yapıp edilip fenerbahçe' ye getirilmesi gereken teknik direktör. diğer alternatifler anlamsız. fb onun zamanında şampiyon olamamıştı belki ama gördüğüm en iyi topunu oynamıştı.
beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olması muhtemel teknik kişisi.
"Tüm samimiyetimle söylüyorum, Galatasaray’ı çok takdir ediyorum. Juventus maçlarını izledim, müthiş savaştılar. Kazanma hırslarına bayıldım. 10 kişilik Real’den fark yiyip Juventus’u elemek kolay değil."
Açıklamasını yapan teknik direktör.
Sümüğün tadına varmış ve farklı hazlara gelmiş adam .
sümüğüyle oynayıp ardından ronaldo'ya "çak" yapmıştır.

(bkz: şimdi ronaldo düşünsün)
fenerbahçeden kendisini kurtardıktan sonra talihi dönen teknik adam.
türkiye'de de takım çalıştırmış usta teknik direktör. tabi almanya kadrosunun başına kim geçse yine usta olur ama löw zaten ustaydı.
2014 dünya kupası portekiz almanya maçında ronaldo ya terbiyesizlik yapmış adam. yeniyorsun bir de bok sürüyorsun. ayıptır. *
http://www.fanatik.com.tr.../low-fena-yakalandi/51709
dolmacı tatakçı ne derseniz deyin. burnunun bokunu yiyen eleman. abi sen ne yapıyorsun ya nolur uzak tut şu parmaklarını yüzünden.
galatasaray'ın görüştüğü hocalardan biridir.
(bkz: bize gelsene film falan izleriz)