bugün

kadınların bir çoğunun yaşadığını tahmin ettiğim hadise.
çok deli adet sancım oluyor. sürekli kasıklarımda yumurtalıklarımda baskı hissediyorum. ama çok çekiniyorum gitmeye. ultrason değil de vajinal muayene yapacak diye.

hoff sizce napmalıyım?
Jinekologa gitmelisin.
Cahil, kadını sadece seks objesi olarak gören toplumlarda (bkz: müslüman ülkeler) daha çok gözlenebilecek bir durum.
Git.

Adam günde 40 çeşit vajina ile uğraşırken seninki aniden çekici gelmez ona merak etme, git.
Başıma gelmiş olan, sonunda cesaretimi toplayıp gittim, bana yan yan bakıp,
-beyefendi, bevliye üst katta.
Dedi.
Olmaması gerekendir. Direkt gitmelisin.

Bir erkek olarak çok fazla akıl vermem doğru değil ama, bazı kızlarda adet dönemi çok sancılı geçebiliyor. Eğer bu sende rutin birşeyse her ay çektiğin bir durumsa adet sancısını azaltmak için bitkisel çaylar vs. Kullanıyorlar. Basit ama etkili birkaç yöntemi deneyerek kendini gözlemleyebilirsin. Ama ciddi bir sorun olduğunu düşünüyorsan hiç çekinmeden git derim.
Utanma demiyorum, utanırsın elbet. Hepimiz utanırız. Yani ben olsam utanırdım ama karşımdaki de doktor. Her türlü ona emanet ediyoruz canımızı.
sağlık personelinden utanmak ortaçağ cehaleti gibi geliyor bana. arkadaşım hastanelerde başıma gelmeyen kalmadı. alttaki yazıda belirttiğim sorun için atatürk hastanesi acile gitmiştim ilk olarak. benden sanırım 3-5 yaş kadar küçük ve gerçekten güzel bir hanım doktor makattan parmakla muayene yaptı. o yaşlarda dünyanın sonu geldi diye düşünüyor insan ama afedersiniz g.tümü parmaklayan kız çıkarken asılmayı da ihmal etmedi.

özetle ertelediğiniz her sorun giderek büyür ve çözülemez durumlara gelir. ve dahi doktor için mesleki birer doneden başka bir şey değiliz. bizim g.tümüzü başımızı çok da umursamıyorlar yani.

--spoiler--

https://www.uludagsozluk.com/e/35770420/
--spoiler--
(bkz: )tıpta utanma olmaz.
git bence.
o değilde manyak mısın yeme şu silgiyi!
Jinekolog neyse de ben mide kanamasından gittim hemşire anal yoldan kontrol edeceğiz dedi neyse parmağı yedik hoşuna gitti herhalde kan testinden sonra geldi bir parmak daha attı.
adam neler görüyor seninkine mi kaldı. utanmadan korkmadan git derim.
jinekoloğun sevk aldın mı sorusuna biraz diye cevap veren kadının utancından büyük olamaz.