bugün

hal hatır soran yazardır. sağolsundur.
süper radyo yayını yapan uludağ sözlüğün en iyi yazarlarındandır.
not:15 ekimde tekrar enrty gireceğim.
2000 tiryakisi yazar. yüzünde kocaman ablak bir gülümseme, samimiyete dair en ufak şüphe belirmeden mimiklerinde koşarak uzaklaş. hayatın uzun 2000 gibi olsun içmeye çalışsan bile paketi hemen bitiremem. mutluluğu kıyısında köşesinde duran ama magazin köşelerinin baş sayfalarını süsleyen renkte bir yaşam. hayatının perdelerini aç ve gülümse rengarenk bir gök kuşağının altından.
sevdim kendisini ..
nickini hiç okumadığım yazar. içimden jineasdasdadsaasd olarak okuyorum o ayrı tabi.
dünyanın küçük olduğuna bizzat beni inandıran, aynı zaman fenerbahçe aşkına sahip fahri kardeşim olan yazar... pek bi sevdik kendisini...
Ideal aile hekimi adayıdır.
güzel bir nick,

gerçekse zor bir hayat...
bana tanıştığımız ilk günden beri internetten tanıştığım birinden beklemeyeceğim kadar iyi davranan, hele ki en son yazdığı entry (#12951018) ile duygulanmama sebep olan yazar. ayrıca bir şarkı arşivi vardır ki dillere destan. ama arada sırada öksürüyor, hapşuruyor üzüyor beni.
tanıştığımız ilk günden beri gerçekten sohbetimizin iyi olduğu yazar.

gerçekten seviliyorlar efenim.
arada sırada ortadan kaybolan yazar. bir süper kahraman olması yönündeki düşüncelerim iyice kuvvetlendi. eğer twit' lerime cevap vermezse son çare telefonundan ulaşacağım, bilsin.
erkek gibi kafa atan delikanlı kardeşimizdir.
şu halimde beni güldüren yazar. var olsun.
bayramımı kutlamış yazardır. var olsundur.
yaşlı erkekleri domaltıp parmak atan kadındır kendisi.
Uzunlugundan dolayi nickini okumayip bayram mesajina erkekmiscesine cevap verdigim kisi. Kendimden utaniyorum.
bayramımı hiç ummadığım bir anda kalıp gibi görünen ama öyle olmayan bir cümleyle kutlayan yazardır. sevindirik etti valla.
müzik zevkimizin uyuştuğu, sohbeti güzel, benimle minareden atlamaya meyilli nesildaşım. hoş bulduk.
çok kısa bir süredir tanışıyor olmanıza rağmen, doğum gününüzü hatırlayıp o'nu kutlamaya özen gösterecek kadar ince ruhlu olan 'tek' yazar.
nick sayfama ilk entriyi yazan, sözlükte aldığım ilk özel mesajın sahibi olan, sesini ilk duyduğumda ulusal bir radyo dinliyorum sanısı oluşturan, istek parçalarımı çalan * sanat ve gotik hayranı güzel sesli insan.
gönlünün kocaman olduğunu düşündüğüm hatırnaz ve bir o kadar da kibar güzel insan.
ord.prof.dr.jinekologkocasiolanurologkadin ameliyathaneden bekleniyorsunuz.
nürolog değil lan nörolog derken urolog olduğu gerçeğini fark ettirmiş yazar.
mahlasını bir çırpıda okuduğum okumaz olaydım dediğim nesildaş yazar.
bayram tebriğini esirgemeyen iyi ruhlu, tatlı huylu yazar.
gülümsetiyor..