bugün

Elalem birbirine ana avrat küfür ederken troll başlıklar açmakla meşgul olan yetkililik.

https://m.uludagsozluk.com/e/38341784/

Bak jimmy burada bir şey var. Hollywood filmlerindeki gibi güçlerini kullanmayı bırakıp kendi kabuğuna çekilen süper kahramanların yeşil sahalara döndüğü gibi, belki sen de dönebilirsin.

'Hadi jimmy, ne çabuk unuttun dünyayı kurtardığın o günleri! Kendine gel ve yeniden bir kahraman nasıl olur herkese göster dostum!'
Azrail'in kafası atıp bir insanı öldürme gibi bir durumu söz konusu değildir. Yukarıdan emrin gelmesi gerekir. Yetkili mod ilişkisi de böyle. Yani jimi kimseye ceza kesemez. Ha ne halta yarar öyle yetki orasını bilmiyorum.
troll başlıklarla içinizden biriyim imajı veren yetkili.
an itibarı ile çıldırıp, islamın yüz kızartıcı ve gülünç kısımlarını 'sünni ateist' dediği kişilere itelemeye çalışan yazar.
Yetkilimiz getti getti. Nasıl biricik yetkilimizi koruyamadık. Açeydim gollerimi başlık açma deyeydim. Benim yüzümden.
iyi olmuş birazda o yazamazsın.
yazdığı son entrye bakılırsa nasa lobisinin işi olması muhtemel.

(bkz: 1968 yılında ay üzerinden çekilen dünya fotoğrafı/#38506416)
Hahahahahahahahahahah dedirten gelişme.
istatistiklerde hala yetkili sayısı 22 yazıyor. çokta şeey yapmamak lazım. 2 gün sonra gelir, kaldığı yerden devam eder.
Sevinilecek bir durum yok.
Jimmy'nin gözü önünde sözlüğü sikseler pek aldırış etmezdi ama bir vukuatı kendisine bildirdiğinizde direkt gerekeni yapardı. Online süresi de yüksekti kendisinin.

Şimdi onun gibi bir yetkili bul bulabilirsen.
Güldürmüştür.
Sözlükte taşların yerinden oynadığını gösterir. Yetki için bekliyorum ver yetkiyi gör etkiyi. Evet.
yedinci nesil bir çöpün geçici olarak susturulmasıdır.

iyi oluyor kafa dinliyoruz arada. umarım 2085'e kadar çaylak olmuştur.
Tirrek olur. Oytun da olur. Aylardır hiç işlem yapmayan 3-4 yetkili var, onları çıkarıp bu ikisini alsınlar işte.
arkadaşlar üzgünüm ama yeni yetkili benim. bulutla konustum simdi zall'a söylemiş. bir iki gün içinde olacakmısım.

allah hayırlısını nasip etsin hakkımızda.
ben bir ara yetkili olmuştum tey 2013-2015 döneminde.
büyütülecek bir yanı yok.
o zamanlar tek sıkımlık çaylak yapma yetkisi vardı.
geri kalan tek şey gammazların gönderdiği entryleri silmekti.
tam bir boş işmiş meğer.
üstelik ücretsiz olm. beleşe adam çalıştırıyorlar.
tirreklerin kendini nimetten saydığı başlık.

muhtemel adaylar bence;

alkolik oldum,
tengir budun,
totonok folmondoko boton gomo
belki oytunkaran
Edit : tabiki mecburi istikamet ve ;
mel mel bakan gibson

ben olamam, çünkü ben bu sözlüğün fenomen yazarlarından biriyim shdjdndn.
Jimmy gibi bize güncel olayları aktaracak biri yetkili olmalıdır.
(bkz: Oytunkaran a yetki ver)

Halkın kimi istediği aşikar. Evet.
Bir yetkilinin mi yoksa bir moderatörün mü çaylak yaptığı merak konusudur.

Kendisiyle beraber yetkili yapılmıştık. Ben istifa etmiştim moderasyonun işleyişiyle ilgili sebeplerden. Kendisine de tavsiye ederim böyle bir sorun varsa.
Sözlük içi hesaplaşma olduğunu gösterir. Bildiğin iç hesaplaşma. Evet.
işsizlere geyik konusu çıkarmıştır.
ilk başta komik gelse de ortada olan gerçektir.

görsel

Son girdiği entrye bakın aydan çekildiği söylenen dünya fotoğrafı. Bununla dalga geçince Amerika düğmeye bastı. Jimmy Amerika'nın kurbanı oldu. Evet.
Çok trollüyodü ondan ellam.
çok endişeliyim.

görsel