bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş gelmiş)
yeni gelmiş olmasına rağmen anında ille de heaven başlığına entrysini girerek, yazarlardan artı oy almış, merhametli yazar.
kariyerinin sonuna doğru houston rockets'da da forma giymiş bir zamanların iyi sayılabilecek skorerlerindendi.
ayrıca yeni bir yazardır ki hoş gele.
kadını sadece sikilecek bir nesne olarak gören yazar.
çok fazla author okumuş, kadın düşmanı gibi görünen yazar.
çok fazla kadın okumuş, kadınları tanıyan yazar. *
ben şimdi burada tüm kadınları okumuş mu? diye sorsam aklına kimbilir hangi kadın gelecek.
(bkz: 7001093) deli mi ne.
nickinde jimmy ismi geçmesiyle gönlümde taht kurmuş*, (#7645485) entrysiyle beni benden almış yazar.
pure scorer kontenjanından nba'de çokça emek yemiş oyunculardan biriydi. özellikle dallas'ta oynadığı yıllarda bolca sayı üretmişti kendisi.

şu an onun bayrağını monta ellis gibi çocuklar taşımakta.
atatürk ün yazdığı nutuk kitabından haberi olmayan yazarımsı. (#7870334)
(#7870334) ile tarih bilgisinin ne kadar rezalet olduğunu kanıtlamış yazar.
nezamandan beri ilkögretim ögrencilerine pisagor teoreminin ispatını ögretiyorlar diye düşündüren yazar.
(bkz: #7870900) espri anlayışı zengin yazar. çok okudum, analiz ettim diyemeyeceğim. ilgili entrynin "not" kısmı yetti...

adam sayfalarca açıklamış, onlarca kaynak göstermiş ve bir tez oluşturmuş(bu aşamadaki sav için hipotez demek daha bir mümkün olsa da tez diyelim kırılmasın kalbi.) ve kimse adamı anlamıyor. "ne dese boş" yani... koskoca iki satır dolusu "nutuk'u atatürk yazmadı." diyor, bana mısın diyen yok.

allah da onu güldürsün.

hobarey: beni yanlış anlamış yazar kişisi. entry'e biraz ekleme yaptı ama kastettiğim tam olarak bu değildi...

okuduklarını ezberlemek ciddi bir yetenektir ama okuduklarını yorumlayabilmek kadar işlevsel değildir hayat karşısında. birçok insan aynı yanılgıya düşer ve okuduklarını anlamsızca ezberinde tutar. daha az bir kesimdir okuduklarını, kendi iç dünyasında harmanlayıp da belli bir mantığa oturtabilenler.

şimdi soruyorum yazarımıza burada "ecevit'ten" yazıyor olmam mı daha yerindedir "ecevit’ten" yazıyor olmam mı?
bir atatürk düşmanı.
türkiye'nin şu anki durumundan atatürk'ü sorumlu tutuyor.
(bkz: havlayan köpek ısırmaz)
--spoiler--
orada türk bayrağı olan gemiyi basmış adamlar, ateş ediyorlar. bence aynaya bak önce ve kim olduğuna karar ver. kanın bozuksa ona bir şey diyemeyeceğim.
--spoiler--
--spoiler--
--spoiler--
bak görürsün o gemileri israil vurmazsa biz yaptık israil bize karışamadı diye gövde gösterisi yapılacak, eğer vurursa o zaman savaşın eşiğine geleceğiz. ve istedikleri siyasi rantı kazanacaklardır.
--spoiler--
(#8205411)

açık açık bizi .kin dediniz. şimdide oturup ağlıyormusunuz ? abi siz tam malsınız ya.
--spoiler--
kendine gel demek istediğim yazar.
o adeta bir troll sözlük.
(#8655062)no'lu entrysinde guti'yi istemem demiş. sana neremizle güleceğimizi bilemedik.
bir ihtimal bu gece sözlükten uçurulacak yazar.

o ihtimalin gerçekleşme olasılığına karşı şimdiden tanıyan, tanımayan herkese selam ederim. sizinle olmak bir zevkti.
atatürk engeline takilmis yazar.

la gerizekali yalanciktan seviyom filan diyeydin irtibartin artardi emi.
bir an önce silik olması gereken yazardır.
(#9278194)

Tanrı'nın yaptığı bir hatadır kendisi.
ironinin bokunu çıkaran yazar. ***

(bkz: #9882326)

edit: hacı bir el atsana lan!*
sıkıntılı arkadaşımız.
(#10140545)
edirrt: sonradan öğrendim, önyargı boşunaymış. böyle apansız çıkıp gelivermiş.
sözlüğün kaliteli bir kaç yazarından biri.
abazadır.