bugün

lensi caneri gökhan’ı beşiktaşa getirenlerin amk. açık net. zamanın da da diyorduk şimdide diyoruz fenerden galatasaray dan topçu almayın. taraftar kızdırmayınız
Mal bu çocuk .
bu adama ilk zamanlar forma şansı verilmedi diye üzülüyordum. ama şenol hocamızın bir bildiği varmış. çöp bile olmaz bu adamdan.
beşiktaş bunun bonservisini alarak büyük hata yaptı.
Bu adamın bonservisine o kadar para vereceğimize Battal boy çöp poşeti alsaydık daha iyiydi.
daha kötüsünü izlemedi bu gözler.
aynı bok trabzon maçında da olduydu. bu şaban gene net golü ezmişti, dönüşünde gol yemiştik.

toptan haram haram paralar kazanan zat.
fenevin yeni şikesi.başka açıklaması olamaz.
Ne yapmaya çalışıyor?
Küçük bir çocuk gibi,
Kızgın, dargın, sevimsiz.

Goldan önceki pozisyonda aşırı bencil davrandı,
intikam alır gibi.

Garip bir kişiliği var.
Bence acilen psikolog desteği almalı.
Ruhsal durumu hiç de iyi görünmüyor.
Herşeyden önemlisi oyuncuda derbi heyecanı yok.

Daha 1 gün önce bonservisi alınmış oyuncu bumu?
kovun bu adamı taraftarı daha fazla çıldırtmadan pas atsa 10 kişi fener yenik duruma düşecekti onun yerine gol yedik .
alenen geri zekalı, bak bildiğin idiot...

(bkz: beşiktaş lı futbolculara zeka testi gerekliliği)
Yollayın paf takıma sezon sonu da satın gitsin adamın kafası sahada değil.
Konyaspora kiralanması gereken fitbolcu.

Kilo ver lan hayvan gibisin.
Orkan kalsa bu konyaya gitse iyiydi ancak devre arasında bonservisi bizde değildi.
Fenerbahçeli olan futbolcu.
Beşiktaş, Lens'in satın alma opsiyonunu kullandığını KAP'a bildirmiş ve Sunderland'e 4.089 milyon euro ödeyeceğini açıklamıştı... Dün oynanan derbide saç baş yolduran Lens'e taraftardan büyük tepki!

http://www.milliyet.com.t...i&utm_content=2619571

iyiki bonservisini filan almamışık lan bunun. sekizdaşın elinde patladı.
f3n3rbahçenin ilk başlarda zoruna gitmişti beşiktaş a gelişi.. ancak verimli olamadı.
canı sağolsun sezon sonuna kadar düzelirse amenna yok düzelmem derse güle güle deriz.

büyük beşiktaş bakidir, gerisi geçicidir.
içeri topla çok iyi giriyor, ortaları da iyi. ben gol kaçırıyor diye kızmıyorum çünkü bu sene takım olarak kanayan yaramız bu, sürekli net pozisyon kaçırıyoruz.
sene başından beri söylüyorum. topla beraber oldukça güçlü, sıfıra kat ediyor.

kupada pektemek'e 2 gol attırdı ki, iki gol de süper lig ekiplerine atıldı.

bu adam kafaca hala rahat değil zira, yedek kaldı. ilk yarıdaki trabzon maçında kendisinin 2. , takımının da 3. golünü atacaktı ki, kaçırdı ve sonra gol yedik. hala onun etkisinde.

ben bir yerde bu uğursuzluğunu kıracağına inanıyorum.
2 maç üstüste oynayıp goller bulmaya ihtiyacı var. Quaresma'nın yokluğunda bunu yapabilir. Sezonun bu son bölümünü 10 gol (5gol 5 asist vb.) katkısıyla tamamlayabilir.
görsel
küçük takımların yıldızı.
Lefter'den bile daha büyük fenerbahçeli. Evet evet.
Asisti var bugün.

Bugün günlerden hamsi tava.
Yine şanssızlık,nedir bu çilemiz.at artık .
güncel Önemli Başlıklar