bugün

Bikini giyen karıları çok sever.
Dosta güven düşmana korku salan yazardır.
Yeni nickini beğenmedim.tito.
kırıcı ifadeler kullanıyor. bence karşı taraf incinebilir.
incinmezse amına koyayım demiştir içinden.
Kesin bilgi yayalım.
Tit a nick’ in yeni nickiymiş. Dur donuzdan çıkartayım.
kendisini anladığım yazar.
yaklaşık 20 gündür şuursuz ve şımarık bir beşiktaş fanatiği benimle uğraşıyor. tüm ricalarıma rağmen eski nickimle bana hitap ediyor, galatasaray'a saldıran fotoğrafları başlık galerime ekliyor, sinirimi bozmak için sürekli tahrik ediyor. fakat o da ne ? moderasyon onun yazdıklarını değil haklı biçimde ona verdiğim cevapları siliyor.
benim moderasyona - tek kişi hariç, o da kendini biliyor - güvenim kalmadı. nasıl bir şey biliyor musunuz ? hani bazı filmlerde kendisi ya da yakını suça maruz kalan adam adalete ulaşamaz, muhatap bulamaz da kendi adaletini arar ya, işte bulamadığı muhatap moderasyon, kendi adaletini arayan ben ve jaws filmindeki sikko balık, kötü adamlar da bizimle uğraşan sevimsiz ve şımarık troller...
adam bizimle uğraşıyor, küfür ettirmek için çabalıyor ama moderasyon ortada yok. ee sen zor zamanımda ortaya çıkıp bizimle uğraşan şımarığı çaylak yapmayacaksan ne zaman yanımızda olacaksın ?
moderasyona tek üyesi hariç kırgın ve küsüm. jaws filmindeki sikko balık'ı da anlıyorum.
adam 2 saat içinde hoffu süpürdü...
kulagina " frank lucas" diye bir fisildiyorum.
Nasil bir geri donus olacak, cok merak ettim.))
millete format ahlak dersi verip aleni feyk kullanıp ifşa edilince saldıgan hale brünüp analara hakaret eden zevat.. haa bu sen için değil herkes için geçerli

1 bunu sen açtın değil mi? (bkz: cuhape cuhape diye sözlükte gezinen kafasız tavuk) pekiii ben ne yaazmışım gayet kibar başlığı tanımlayan hakaret içirmeyen girir yazmışım doğru mu?

2 bu kim açmış ben neden açtım senin pislik yapmana karşı açtım (bkz: plak plak diye sözlükte gezinen kafasız tavuk) pekiiii tanım olarak sen yazmışın (#45632487) plaklar götüne girsin yazmışın haaa demek ki aramızda insani adamlık küfür etmeme yönünden kalite olarak dağlar kadar fark varmış.

3 yaşım büyük diyoorsun ama bende çocuk değiğim sana yakın varımdır sen neden bu kadar ağır hakaret ediyorsun

4 müslümanlara orspu çocuğu yazıp anazını sikeyim diyebiliyor akit ve sabahtan link atanlara ana avrat gidiyorsun.

5 bak yaşın kemale ermiş insanlar anlık reksyon gösterip hakaret edebilir ama bazen duracaağı yeri bilmesi gerekir. iyestayla sen derin husumetler içinde olan zevatsınız özele gidersin karşılıklı yazşır orta yol bulabilirsiniz.

6 benim harbi biri olduğumu iyi bilirsin olayların % 80 suçlusu sensin?

7 benim anam göçeli 2 gün önce 13 yıl bitti 14 yıla girdi seni uyarmışam usta bir daha ölmüş anama dolaylı veya aleni küfür edersen karşılık görürsün.

8 benim bu hayatta bi beklentim kalmadı yapılacak kazanacak ne varsa fazlasıyla yaptım artık çalışmıyorumda benim çalıştığım şartlarda başkası çalışsa çoktan ölmüştü. derdin varsa beni mahkemeye ver 4 ücü davamda seninle olsun battı balık yan gider. mahkeme benim olmazsa olmazlarım arasındadır he bu yaşa kadar kimseye eyvallah etmedim it gibi çalıştım şimdi meyvesini yiyorum.

9 senle ufak çaplı kapışmalarıız oldu ama dişe dokunur değillerdi sen dolaylı yoldan tüm müslümanlara ak partililere aleni oç yazdın bu adamlık değil. gerçekten çok yazık.
küfür, edilmesi gereken bir gerçektir. belli bir kesime karşı olan üslubunu çok beğendim. takibe alıyorum.
Frank'in hisli duygularını bir hayli inciten yazardır.

Efendim yandaşlara dolaylı yoldan oç demiş iddiaya göre. iyi de böyle ağlayan yandaşların taptığı tanrı daha geçen gün tüm gezicilere sürtük demedi mi? O makamdaki birinin böyle sövmesi sorun değil de birilerinin sözlük köşesinde sövmesi mi sorun?
Frank'in iyice şirazeden çıkmasına vesile olan yazardır.

Efendim şahsım milyonlarca insana sürtük deyince sadece yarası olanların gocunmaya hakkı olurmuş. E o zaman balık kardeşimiz oç deyince gocunmak ne oluyor?

Vatandaşın dükkanını, aracını yakmakmış! Len milyonların arasına üç beş terörist karıştıysa biz ne yapalım? Toplasan 10 araç yakılmadı üstelik ki parası kaskodan alınır.

şahsımın söndürdüğü sayısız ocağın yanında üç beş arabanın lafı mı olur?

Ya sana sevim tanürek desem ne diyeceksin? Şahsımın veledinin arabasında hasara sebep oldu diye mi suçlayacaksın?

Lan Allahınız para, pul, mal be!

Aslında suç benim, içlerinde "Şahsımı anamın üstünde görsem suçlu anamdır derim" diyenler çıkan hastalıklı bir zihniyetin yandaşlarında tutarlılık arıyorum.
Sayesinde frank'in çok elit bir şahıs olduğunu öğrendiğimiz yazardır.

Yok çevresiymiş, yok iş yeriymiş... Bir kişinin aklıyla, fikriyle, eğitimiyle, bilgisiyle, şahsiyetiyle değil, aşırı değer verdiği tapon mallarıyla elit olduğunu sanması çok yazık.

Biz iyi biliriz öyle "elit"leri (bkz: akp nin halka tepeden bakan elitleri).
Frank'in yandaşların alayının tuzunun kuru olduğunu sandığını anlamamıza vesile olan yazardır.

Yahu hele bir dur, celallenme, seçime az kaldı. Altının gramı 10 bin TL olsa Cuhape'ye oy vermeyeceğini sandığın sözde "aklı selim Müslüman"ların sayısı ne kadar hep birlikte göreceğiz. Bak sen bile şimdiden akp nakaratlarını bıraktın, sağ parti filan demeye başladın.

Sorun değil. Şahsıma değil, meral abla'ya oy versen de olur.
bi sen akıllısın biz salağız. merala oy verirsen kime gidecek oylarım fetöye ve hdpye vay be sen bu zekayla fazla yaşamaqzsın.

tanım : nik değişmiş zevat.
Frank'in zamanında fetö'ye verdiği oyları unuttuğunu anlamamıza vesile olan yazardır.

Sahi, "yetmez ama evet" referandumunda ne oy vermiştin?

Ya ihanet sürecinde ne yapıyordun?
biz köprüde tankların altında savaş yaparken sizin lideriiz bakırköy belediye başkanı evinde viskisini yudumluyordu.

tanım : bi yazar.
frank gel oyunu HDP ve fetö destekçilerine verme bu ülkenin tek milli partisi olan zafer partisine ver. akp trollüğünden yorulmadın mı? şansımın binbir türlü saçmalığını örtbas etmeye çalışmaktan yıllardır ülkede olan hainliklerden ve adaletsizliklerden yılmadın mı? artık savunulacak tarafları da kalmadı gel vazgeç bu sevdadan. zaferde birleşelim.
t: kocaman ağzı olan büyük bir balık. köpek balığı.
Sizi sabah akşam tahrik edecekler bu tahrik herkesin gözünün önünde olacak
Yönetim bunu görmezden gelecek
Siz sıyırıp sövünce
Ahlak kumkumaları gelip küfür etme diyecek
Bakın buna deli oluyorum.
Tahrik eden edepsiz yapan trollere korkudan gık diyemen koca tito'ya etik dersi ver.
Ya bırakın bu işleri bu duyarları.
Aynı modellere 2 hafta önce bende daldım.
Tito haklı dağılın.
kırıcı çıkışlı taşak geçmeleriyle popular user.
hi and with pray.
Az önce içmek istemediği viskiyi önüme itmiş yazar abi. Hem de duble ! *
Kuşkusuz bu hesabımın şifresini hep unutuyorum, en iyisi not alayım.
noldu bu gene yok ortalarda amk?
en son marmaris'te görülmüş, çekpas ile kovalamışlar.
görsel
bir aydır gözükmeyen ağabey yazar. özleniyor.
millet tatil de mi yapmasın?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar